Новини    02 березня 2023 18:04

Як пришвидшити достигання врожаю ягоди – порада

Для таких культур як малина, ожина, лохина єдиною можливістю суттєво пришвидшити достигання і отримати при цьому преміальну якість ягоди є вирощування в тунелях

Пришвидшення достигання урожаю дозволяє не тільки отримати більш ранню ягідну продукцію, а й мати хорошу ціну при реалізації ягоди, вважає агроном-консультант із ягідних культур Ірина Кобринець, повідомляє SEEDS.

Для таких культур як малина, ожина, лохина єдиною можливістю суттєво пришвидшити достигання і отримати при цьому преміальну якість ягоди є вирощування в тунелях. Це можна робити, вирощуючи традиційно в ґрунті, а також розміщуючи рослини в контейнерах з субстратом.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З суницею простіше. Для пришвидшення достигання урожаю є багато можливостей. Найлегший спосіб – використання агроволокна, – пояснює Кобринець.

На зображенні може бути: природа

Проте пришвидшують достигання не лише для отримання ранньої ягоди з метою реалізації за кращою ціною.

Довгий час я це робила тільки для того, щоб розвантажити себе під час сезону збирання. Це практикується, коли є велика площа одного сорту.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

Тоді частина укривається агроволокном і на секторах, де отримуємо ранню ягоду, можна ще й гарно протестувати готовність господарства до сезону, помітити проблеми, яких досі не передбачили, потренувати збирачів.

Нагадаємо, Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО підготувала Алгоритм практичної рекомендації щодо правильної фіксації руйнувань агропідприємств.

Лектор з молочного скотарства кількох університетів, зокрема закордонних, співзасновник і керівник проєктів American Dairy Technology Іон Морару розповів, які інвестиції у молочному скотарстві є ефективними.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

За даними Державної митної служби, у січні-серпні 2022 року в Україну ввезли агропродукції на 3977 млн дол. США. Це на 22 % менше, ніж за 8 місяців минулого року, поінформував старший науковий співробітник відділу економіки аграрного виробництва та міжнародної інтеграції Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” Богдан Духницький.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...