Новини    22 листопада 2022 17:03

GRECO group поставили 10 теплогенераторів для українського агрохолдингу

Компанія надає послуги зберігання, очищення, сушіння, відвантаження автомобільним, залізничним та водним транспортом зернових та олійних культур

Десять теплогенераторів GRECO group законтрактували, розробили та поставили для елеваторів TESSLAGROUP, повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Компанія надає послуги зберігання, очищення, сушіння, відвантаження автомобільним, залізничним та водним транспортом зернових та олійних культур.

У компанії зауважили, що кілька днів тому були завершені пуско-налаштувальні роботи на останньому об’єкті TESSLAGROUP, то ж всі 10 котлів вже працюють та економно сушать зерно замовника.

Окрім цього, нещодавно компанія реструктурувала та збільшила потужності підприємства, а це означає, що тепер клієнти GRECO group отримуватимуть обладнання через 14 днів після підписання контракту.

Довідка. Компанія GRECO group — компанія-виробник, яка займається виключно виготовленням, встановленням та сервісним обслуговуванням автоматичних теплогенераторів системи “GRECO” для зернових сушарок різного типу потужністю від 1,5 мВт до 20 мВт.

Нагадаємо, експерти технологічних компаній пророкують на наступні 5 років стрімке зростання інвестицій в технології генерування та накопичення електроенергії. Такі автономні енергетичні системи дозволять виключити ризики від монопольних постачальників та значно знизити вартість електроенергії в структурі витрат.

Рішення щодо розширення “Самбірського елеватора” прийняли ще до війни. В листопаді минулого року тут почали бурити палі – а місяць тому потужність елеватора збільшилась до 20 тисяч тонн одночасного зберігання. Два новенькі силоси BBK виробництва KMZ Industries вже прийняли ячмінь нового врожаю. Елеватор розширився на два силоси BBK об’ємом 3471 м куб. кожний. Також додався ланцюговий конвеєр продуктивністю 175 т/год із довжиною маршруту 70 метрів.

ТДВ “Микулинецьке” протестувало зерносушарку Brice-Baker SCN 12/24, що працює на альтернативному паливі, на кукурудзі підвищеної вологості. Обладнання від KMZ Industries впоралося на відмінно.

Раніше повідомлялось, що у KMZ Industreis відзвітували про останні роботи на об‘єктах по регіонах.

Landlord повідомляв, що KMZ Industries запускає в експлуатацію першу чергу елеватора в Харківській області.

У цьому сезоні доведення вологої кукурудзи до базових показників може коштувати близько $50 за тонну.

Елеватори Групи компаній “Агрейн” розпочали приймання та сушіння соняшнику врожаю 2022. Паралельно відбувається процес відвантаження зерна минулорічного врожаю, яке було на зберіганні весь цей час.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...