Новини / Техніка / Технології     04 квітня 2023 12:04

Grain Alliance механізує свої тваринницькі ферми (відео)


Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) займається механізацією тваринницьких ферм.

Про це на сторінці компанії у Facebook розповів заступник директора кластера “Південний” Grain Alliance Руслан Дегтярьов.

“На обох фермах коней замінили на обладнання малої механізації. І тепер практично всю роботу в підрозділах виконують мінітрактори. Маємо значну оптимізацію витрат”, — сказав він.

У підрозділі активно впроваджують прогресивні технології у відгодівлі молодняку великої рогатої худоби. Йдеться про “мілк-бар” — спеціальні поїлки, які повністю імітують натуральне вигодовування.

Дегтярьов зазначив, що ця технологія позитивно впливає і на здоров’я телят взагалі, і на зміцнення імунітету зокрема.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Довідка: “Grain Alliance” (Баришівська зернова компанія) — компанія, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових та олійних культур, наданні послуг із приймання, первинної обробки та зберігання зерна, а також молочному тваринництві. 100% акцій української “Баришівської зернової компанії” належить шведській холдинговій компанії Grain Alliance. Земельний банк в Україні — 50 тис. га. На сьогодні компанія оперує 6-ма зерновими елеваторами потужністю понад 260 тис. т.

Нагадаємо, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з трьома новими компаніями, щоб допомогти Україні подолати термінові та довгострокові проблеми експортної логістики, викликані повномасштабною війною росії проти України. Сукупні інвестиції USAID, Grain Alliance, “Кернел” і “Нібулон” перевищують 44 млн доларів та, за прогнозами, дозволять збільшити потужність транспортування зерна приблизно на 3,35 мільйона тонн на рік, що сприятиме розвитку економіки України та забезпечить постачання вкрай необхідного зерна на світовий ринок. Зокрема Grain Alliance придбає перевантажувальний склад у Словаччині, що включатиме будівництво силосів та закупівлю транспортного обладнання, зокрема, вантажівок та залізничних вагонів.

Торік Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) забезпечила перевалку понад 100 тис. т зерна на елеваторі в місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині.

Також Баришівська зернова компанія Grain Alliance вже скоротила і буде далі скорочувати площі під соняшником, що допоможе і дотриматись науково обґрунтованої сівозміни, і оптимізувати процеси зберігання та відвантаження урожаю.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також