Новини    08 січня 2023 20:56

У Словаччині елеватор Grain Alliance перевалив 100 тис. т зерна

У компанії вагонний парк збільшився до 130 вагонів

Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) забезпечила перевалку понад 100 тис. т зерна на елеваторі в місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“У компанії вагонний парк збільшився до 130 вагонів. Ми працюємо не лише зі своїм, а й зі збіжжям третіх сторін, допомагаючи українським агровиробникам”, — зазначила заступниця комерційного директора з питань реалізації продукції Людмила Урядова.

Довідка. 100% акцій української “Баришівської зернової компанії” належить шведській холдинговій компанії Grain Alliance. Земельний банк в Україні — 50 тис. га. На сьогодні компанія оперує 6-ма зерновими елеваторами потужністю понад 260 тис. т.

Нагадаємо, через масштабне військове вторгнення рф до України, яке розпочалося у лютому, очікуваний вантажообіг морпортів за підсумками 2022 року скоротиться утричі порівняно з минулим роком — до 50,8 млн тонн.

Україна спільно з Китаєм обговорили поглиблення торгово-економічних відносин в аграрній сфері та можливості розширення номенклатури українського експорту. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів робочу зустріч із Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном.

15 червня до порту Баку прибув перший контейнерний поїзд, відправлений з китайського міста Ченду по Транскаспійському міжнародному транспортному маршруту в Європу.

Трейдери SPIKE BROKERS розповіли, що відбувається з цінами на пшеницю та кукурудзу цього тижня.

Раніше Landllord повідомляв, що Україна має запасів зерна на два роки.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...