Новини / Рослинництво     19 лютого 2021 16:20

Фермери США у 2021 році збільшать площі посівів сої та кукурудзи

Провідні аналітики оприлюднили перші прогнози посівних площ під соєю, кукурудзою та пшеницею у США

Провідні аналітики оприлюднили перші прогнози посівних площ під соєю, кукурудзою та пшеницею у США. Так, 18 лютого фахівці USDA виступили з оцінками площ сівби у сезоні 2021/2022. Очікується, що завдяки різкому зростанню цін та попиту з боку Китаю площі сівби сої та кукурудзи суттєво збільшаться. Про це повідомляє Grain Trade.

За попередніми оцінками, площі під кукурудзою виростуть до 92 млн акрів, а сої – до 90 млн акрів (1 акр – приблизно 0,4 га). За умови сприятливих погодних умов виробництво сої у США може сягнути рекордних 4,5 млрд бушелів (або 122,5 млн тонн), а кукурудзи – перевищити 15 млрд бушелів (або 381 млн тонн), що лише незначно поступатиметься рекордному показнику 2016 року.

При цьому, як очікується, площі сівби озимої пшениці виростуть у порівнянні з попереднім сезоном на 5%, та вперше з 2013/2014 маркетингового року сягнуть 32 млн акрів, тоді як площі сівби ярої пшениці зменшаться.

ЧитайтеВР прийняла закон про Фонд часткового гарантування кредитів для фермерів

Водночас, напередодні оприлюднення офіційного прогнозу USDA, з власними оцінками виступила агенція Reuters, яка на підставі опитування фермерів, презентувала власний прогноз. Очікується, що у 2021 році площі сівби кукурудзи виростуть у порівнянні з попереднім сезоном на 2,3% – до 92,9 млн акрів, а сої – на 7,6% до (89,4 млн акрів), пшениці – на 2,7% (до 45,5 млн акрів). У попередніх прогнозах площі сівби кукурудзи оцінювали у 94 млн акрів, а сої – у 86 млн акрів, проте посилення дефіциту сої та зменшення її запасів у США змусить фермерів активніше нарощувати площі під соєю, ніж під кукурудзою.

При цьому експерти висловили думку, що, не дивлячись на підвищення прогнозів, у перспективі ціни на сою, пшеницю та кукурудзу залишатимуться високими внаслідок низьких запасів та значного експортного попиту, насамперед, з боку Китаю.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про ТОП-8 країн Європейського Союзу за площею органічного землеробства.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також