Новини / Аналітика     27 грудня 2018 14:29

Фермер із дитсадка: Укрлендфармінг готує фахівців із яслів

Аграрний холдинг «Укрлендфармінг» активно готує майбутніх фахівців не лише з профільних університетів чи коледжів, а й з дитячих садочків. У такий спосіб керівництво компанії прагне продемонструвати, що робота в селах може цікавою, технологічною та фінансово привабливою. Завдяки продуманій системі мотивації холдинг планує додатково до вже наявних 30 тисяч працівників залучити ще 2 тисячі наступного року.

Про це повідомляє прес-служба «Укрлендфармінг».

Експерти профільного видання «Бізнес» визнали компанію кращою в “управлінні талантами, які працюють для майбутнього, впевнено використовують ресурси, ідеї і переосмислюють традиційну модель HR”. Завдяки продуманій системі мотивації редакція назвала холдинг одним із найпривабливіших роботодавців.

За словами Наталії Романенко, директора з управління персоналом агрокомпанії, «Укрленфармінг» працює на випередження – тобто залучає та навчає фахівців ще з дитячого садка, школи та університету, не чекаючи відтоку кадрів за кордон.

ЧитайтеПовернути 8 млн. Кейс Укрлендфармінга – IT-автоматизація та ефективна система телеметрії

«Наша мета – показати, що життя в селах може бути комфортним, цікавим і насиченим технологіями, ми робимо агросферу привабливою з дитинства”, – зазначила Наталія Романенко.

Власних фахівців компанія утримує не лише високими заробітними платами, але й системою нематеріальної мотивації – різноманітними курсами для підвищення кваліфікації, під час яких співробітники розвивають лідерські навички та отримують додаткові можливості для кар’єрного просування.

Як повідомляв раніше Landlord, найкращою мотивацією для голови наглядової ради заводу «ЛУБНИМАШ» Володимира Кудрика є конкуренція. Однак, на підприємстві для інших працівників запровадив фінансові нагороди – за перевиконання плану або впровадження новітніх виробничих процесів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!