Новини / Логістика     23 вересня 2021 13:00

Експерт не виключає, що Укрзалізниця “провалить” експорт зернових

Не виключено, що Україна збере понад 80 млн т зернових, з яких 50 млн т піде на експорт

Українські сільгосптоваровиробники отримали успішні результати в рослинництві завдяки сприятливим погодним умовам, але цей період виявився занадто складним для тваринництва.

“Не виключено, що Україна збере понад 80 млн т, з яких 50 млн т піде на експорт. Такий обсяг може створити інфраструктурні проблеми, особливо виникає запитання: чи впорається з цим “Укрзалізниця”, — заявив президент асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”, генеральний директор ІМК Алекс Ліссітса під час EBA Global Outlook: A Breakthrough Plan.

Він вважає, що цей рік теж може бути сприятливим у фінансовому плані, адже нинішні ціни на зернові прогнозують сприятливі показники та на наступний рік. 

“При гарних показниках у рослинництві маємо зовсім іншу ситуацію у тваринництві — це дуже складний рік для тваринництва і зокрема птахівництва. Хоч вже є труднощі в галузі, уряд планує виключити з 4 групи оподаткування підприємства, які займаються виробництвом курятини, що може призвести до банкрутства окремих виробників. Це доволі непродуманий крок з боку держави”, — розповів експерт.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що вантажівки важче 12 тонн платитимуть за користування дорогами.

Джерело: Agroportal

Владислава Михайленко, Landlord

Читайте також