Новини / Логістика     02 січня 2019 18:04

Доставка Hyperloop: Україна може з’єднати Китай та Центральну Європу наземним транспортом

В України є усі можливості стати частиною наземного транспортного коридору, що з'єднає Китай та Центральну Європу. Вантажі можна було б доставляти не тижнями, а за кілька днів. Однак уряд має допомогти розробити нормативно-правову базу для регулювання функціонування надшвидкісного наземного потягу в Україні.

Про це повідомив головний операційний директор компанії Hyperloop Transportation Technologies Андрес Делоун під час звіту Міністерства інфраструктури (МІУ) про роботу на «Прямому».

За словами Делоуна, в України є великі можливості, адже вона розташована між Китаєм, Азією та Західною Європою. Україна може стати одним із найбільших логістичних проектів для Hyperloop та стати частиною єдиного коридору, через який надшвидкісний потяг віз би контейнери з Китаю до Центру Європи, зазначає головний операційний директор компанії Hyperloop Transportation Technologies. На переправлення вантажу знадобилися б не тижні, а дні.

Делоун говорить, що компанія вибрала Україну для розвитку  технології Hyperloop через наявність спільноти, яка готова розвивати інновації:

– Для нас також дуже важлива робота уряду. Ми побачили, що міністр транспорту мислить дуже прогресивно, уряд дивиться в майбутнє. Тому ми готові приступити до будівництва Hyperloop в Україні.

За словами Олександра Озерана, начальника департаменту цифрової інфраструктури МІУ, перший тестовий майданчик для Hyperloop має з’явитися у Дніпрі.

Читайте: Цьогоріч між Миколаєвом і Кропивницьким почнуть будувати бетонну дорогу

Раніше LANDLORD публікував ТОП-15 планів Міністерства інфраструктури у дорожній сфері, серед яких – побудова 11 гілок наземного транспорту Hyperloop.

Фото: informator.news

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також