Новини    05 жовтня 2018 13:47

ДПЗКУ планує розширити співпрацю зі своїм головним кредитором


Керівництво Державної продовольчо-зерновій корпорації України планує у листопаді підписати меморандум про розширення співпраці у сфері зернопереробної галузі та реалізації нових спільних проектів з китайською Національною корпорацією машинної промисловості та генеральних підрядів (ССЕС). Про це йшлося, напередодні, під час зустрічі в.о. голови правління ДПЗКУ Ірини Марченко та Президента ССЕС Ян Цзін.

Під час зустрічі Ян Цзін відзначила, що китайська сторона задоволена позитивною динамікою розвитку співпраці з ДПЗКУ протягом останнього часу та налаштована на подальше взаємовигідне співробітництво.

«В ході перемовин ми обговорили потенціал розвитку торгівельних відносин між нашими компаніями та домовилися щодо збільшення обсягів поставок та асортиментних позицій зернових культур та продуктів їх переробки на адресу китайського партнера», – повідомила Ірина Марченко.

Ірина Марченко запевнила, що держкорпорація налаштована на збереження принципів взаємовигідного партнерства між сторонами, а також вбачає перспективу у розширенні торгівлі та реалізації спільних з ССЕС проектів.

За результатами зустрічі сторони обговорили питання майбутнього робочого візиту керівництва ДПЗКУ до КНР в листопаді 2018 року, в рамках якого планується проведення низки зустрічей з представниками ССЕС та підписання Меморандуму про розширення співпраці у сфері зернопереробної галузі та реалізації нових спільних проектів.

Нагадаємо, ДПЗКУ має боргові зобов’язання перед компанією ССЕС у більше ніж 1 млрд гривень, який постійно намагається зменшити. Також 20 серпня 2018 Фонд державного майна України (ФДМУ) скасував рішення виставляти про приватизацію на продаж ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація»

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...