Новини    31 серпня 2018 14:51

Ціни на живець свиней продовжують зростати


Ціни на ринку живця продовжують поступовий рух у бік зростання. Про це повідомляють в аналітичному відділі Асоціації «Свинарі України» за результатами моніторингу закупівельних цін на свинину живою вагою та очікувань м’ясопереробників.

За інформацією аналітиків, попереднього тижня представники м’ясопереробної галузі очікували, що середня ціна на живець свиней коливатиметься в межах 46,5-47 грн/кг.

«Втім, фактична середньоринкова позначка тяжіла до рівня 47,5 грн/кг. Тож за відгуками виробників свинини прогнози стосовно здороження підтримав дещо активніший попит з боку заготівельників. Останнє на тлі по-літньому обмеженої пропозиції кондиційних свиней вплинуло на настрої операторів, тож більшість переробників переглянули цінові очікування на початок вересня», – йдеться у повідомленні.

Динаміка закупівельних цін на живець свиней І-ї категорії потижнево, 2018 р. Інфографіка АСУ

В асоціації кажуть, що дві третини представників м’ясопереробної галузі вважають, що середя ціна на ринку живця у перші осінні дні не буде нижчою за її поточний рівень, а понад третина опитаних не виключає можливість її на ближення до 48 грн/кг та вище.

Не дивлячись на цьоготижневу стабільність закупівельних цін на свинину в країнах ЄС, бар’єрну ціну «входу» імпортної сировини також скорегували на півгривні в наслідок зміни валютних курсів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, безпрецедентне літнє затишшя на ринку живця свиней добігло кінця – ціни пішли вгору.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...