Новини / Логістика     02 січня 2019 13:35

Цьогоріч між Миколаєвом і Кропивницьким почнуть будувати бетонну дорогу

У 2019 році між містами Миколаїв та Кропивницький почнуть будувати нову бетонну дорогу і завершать ремонт траси Миколаїв-Дніпро. Фури з зерном та іншим вантажем планують зважувати з допомогою WIM-системи, щоб не руйнували нове покриття.

Про це повідомив керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак під час звіту Міністерства інфраструктури про роботу на «Прямому». 

Траси до Миколаєва з Дніпра та Кропивницького (Н-11 та Н-14) очільник Укравтодору назвав “місцем, де колись була дорога” та зазначив, що у 2018 році вже почалися масштабні ремонти дорожнього покриття в цих напрямках.  У 2019 році має повністю завершитися ремонт дороги від Миколаєва до Дніпра та розпочатися будівництво бетонної траси між Миколаєвом та Кропивницьким.

Читайте: Дороги майбутнього в Україні: топ-15 планів Міністерства інфраструктури

За словами Міністра інфраструктури Володимира Омеляна, на Півдні України найбільше люди скаржаться, що дороги поруйновані не стільки через погану якість доріг, а через великі перевантаження фур, що везуть зерно чи будь-що інше до портів. Славомір Новак зазначив, що WIM-система, що зважуватиме фури під час руху, дозволить зняти навантаження на нові дороги та не руйнувати їх.

Як повідомляв LANDLORD, у 2019 році в Україні почнуть будувати WIM-систему – ваговий контроль в русі. Перевантажені фури штрафуватимуть та відправлятимуть на майданчики розвантажуватися.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також