Новини    25 грудня 2022 17:59

Deutsche Bahn надіслав УЗ 63 генератори на тлі дефіциту електроенергії

Передання є безоплатною допомогою "Укрзалізниці".

Німецький залізничний перевізник Deutsche Bahn відправив АТ “Укрзалізниці” генератори для налагодження роботи в умовах дефіциту електроенергії, спричиненого обстрілами рф енергетичної інфраструктури. Про це пише ЦТС.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Перша партія у складі 63 генераторів була відправлена в п’ятницю із залізничної станції в Ганновері до Києва, а в січні Deutsche Bahn планує передати ще 325 менших, аварійних генераторів.

Передання є безоплатною допомогою “Укрзалізниці”.

Як пояснив генеральний директор Deutsche Bahn Ріхард Лутц, генератори забезпечать електроенергію та опалення на залізничних станціях і ремонтних заводах, а також використовуватимуться безпосередньо в поїздах.

325 аварійних електрогенераторів, які “Укрзалізниця” отримає в січні, використовуватимуться для забезпечення електроенергією пасажирів та робочих місць українських залізничників.

Довідка. Deutsche Bahn AG — німецька залізнична компанія, найбільший залізничний оператор Німеччини. Deutsche Bahn AG є державною компанією, найбільшою залізнично-транспортною та залізнично-інфраструктурною компанією центральної Європи.

Нагадаємо, Landlord раніше повідомляв, що німецький національний оператор Deutsche Bahn 10 років управлятиме Укрзалізницею.

В порту Рені розпочав роботу перший контейнерний термінал “Вікінг Альянс”.

Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn поскаржився, що не може повністю задіяти свої потужності для експорту зерна з України.

Кабмін своїм рішенням звільнив від оподаткування паливні генератори, пристрої для приготування їжі та іншу техніку, яка необхідна у випадку тривалих відключень електроенергії.

GRECO group поставили 10 теплогенераторів для українського агрохолдингу TESSLAGROUP. Окрім цього, нещодавно компанія реструктурувала та збільшила потужності підприємства, а це означає, що тепер клієнти GRECO group отримуватимуть обладнання через 14 днів після підписання контракту.

У KMZ Industries дали декілька порад, що робити, якщо на елеваторі під час роботи зерносушарки раптово зникло живлення і немає можливості його швидко відновити.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...