Новини / Трейдинг     23 січня 2020 13:47

Deutsche Bahn 10 років управлятиме УЗ – Олексій Гончарук

Прем’єр Олексій Гончарук підтвердив наміри уряду передати Укрзалізницю в управління національному оператору залізниць Німеччини.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Уряд збирається передати АТ “Укрзалізниця” на десять років в управління національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG. Таку заяву зробив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

“Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю”, – сказав Олексій Гончарук в Давосі у четвер вранці на Українському сніданку, організованому Фондом Віктора Пінчука.

Прем’єр-міністр України пояснив: “Це екосистемне рішення, яке має показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів”.

Читайте: Коли РРМП даватиме ефект на УЗ – Валерій Ткачов

Хоча документально рішення ще не оформлене, але Олексій Гончарук наголосив: “політичне рішення щодо цього вже ухвалено”.

Прем’єр прогнозує швидкий розвиток подій. Зокрема, на брифінгу в кулуарах Українського сніданку прем’єр уточнив, що угоду з DB про передачу в управління “Укрзалізниці” буде укладено вже “у перших числах лютого”.

Landlord раніше повідомляв, що інсайдерську інформацію про підписання угоди “Укрзалізниці” і німецького залізничного оператора Deutsche Bahn оприлюднив експерт у галузі перевезень Валерій Ткачов. За його інформацією, меморандум, який передбачає передачу УЗ в управління німецькій компанії, мали підписати 22 січня.

Читайте також