Новини / Кооперативи     12 квітня 2019 08:59

Держкомпенсації кооперативам на будівництво ягідних холодильників неефективні – Володимир Печко

Держпідтримка будівництва ягідних холодильників, передбачена урядом для фермерських кооперативів, – неефективна, оскільки кооперативи не характерні для ягідників. Так вважає голова ГО «Укрсадвинпром» Володимир Печко.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Щоб скористатися програмою держкомпенсацій кооперативам на будівництво холодильників для ягід, фермери мають об’єднатися. Проте саме ягідникам складно домовитися про умови створення кооперативу.

«Люди не можуть домовитися, наприклад, на чиїй території будувати холодильник», – роз’яснює нюанси проблеми голова ГО «Укрсадвинпром» Володимир Печко.

Читайте: Нові ринки та висока якість: 5 переваг створення фермерських кооперативів

За словами Володимира Печка, ініціатива Мінагрополітики компенсувати вартість холодильного обладнання іноземного виробництва для об’єднань фермерських господарств не поліпшить ситуацію з будівництвом холодильників, оскільки кооперативи не характерні для цієї галузі.

Як повідомляв Landlord, у 2018 р. держава почала компенсувати кооперативам 70% вартості придбаного обладнання, а у 2019-му розширила напрями допомоги фермерським об’єднанням.

Читайте також