Новини / Політика     20 травня 2020 09:45

Денис Шмигаль: при змінах до бюджету ми залишили 4 млрд грн для підтримки агровиробників

Уряд вніс зміни до порядку використання коштів, передбачених в держбюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств

При змінах до державного бюджету на 2020 рік уряд і Верховна рада залишили фінансування програм підтримки сільськогосподарських виробників. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічі з представниками аграрної галузі 19 травня.

«Особливо для мікро- та малого бізнесу, тих людей, які працюють безпосередньо на землі. Ці 4 млрд розбиваються на ряд програм, безпосередньо на підтримку, на відшкодування відсотків по кредитах. Також уряд 22 квітня вніс зміни до порядку використання коштів, передбачених в держбюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств. Найближчим часом цей документ буде підписаний», – повідомив прем’єр-міністр.

Читайте: Верховна Рада заблокувала питання вдосконалення механізму аграрних розписок 

Аграрії надали свої пропозиції щодо розвитку галузі, в тому числі пропонувалося визначити її одним із пріоритетів у роботі з ЄС, що дасть можливість залучити додаткові кошти від європейських партнерів.

Також багато уваги під час зустрічі приділялось проблемі подолання наслідків посухи в Одеській області, зокрема, обговорювались можливі механізми підтримки аграріїв.

«Ми хочемо чути малих фермерів і розуміти, чого вони потребують в першу чергу», – сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про послаблення карантинних обмежень в Україні з 22 травня 2020 року.

Фото: пресслужба КМУ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також