Новини / Політика     19 травня 2020 11:45

Денис Шмигаль: авіасполучення з ЄС буде відновлено не раніше 15 червня

З 22 другого травня в Україні починається етап адаптивного карантину, який передбачає початок роботи наземного громадського транспорту, готелів і дитячих садочків  

З 22 травня в Україні починається чергове пом’якшення режиму карантинних обмежень – перехід до т.з. етапу адаптивного карантину. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі на каналі ICTV.

Він пояснив, що модель адаптивного карантину передбачає скасування обмежень, які було запроваджено на національному рівні. При цьому за місцевою владою залишається право самостійно визначати чи відповідає епідеміологічна ситуація в регіоні критеріям Міністерства охорони здоров’я.

«Вже з 22 травня буде розглянуто питання переходу до другого етапу карантину, який включає низку пом’якшень. Ми дозволимо рух міського і приміського наземного транспорту, проведення спортивних змагань без глядачів, роботу готелів.  Але не роботу ресторанів і басейнів у готелях», – перелічив прем’єр-міністр.

Читайте: Урядова арифметика: що не так у цифрах прем’єр-міністра 

Також, за його словами, з 25 травня Уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.

Рішення про відповідний подальший перебіг карантину будуть прийматися на засіданні Уряду в середу, 20 травня.

«Це буде другий етап пом’якшення карантинних заходів. Третій етап, якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація, ми можемо запровадити з 1 червня», – заявив Денис Шмигаль.

Авіасполучення також може бути відновлено в червні, але це буде залежати від як його будуть відкривати інші країни. Прем’єр-міністр нагадав, що у країнах ЄС авіаційне сполучення планують відновити з 15 червня.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що затверджено перелік банків, які приймуть участь у державних програмах фінансування агросектору.

Фото: пресслужба КМУ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також