Новини / Фінанси     16 серпня 2023 12:10

“Corteva Inc” наростила продажі до майже 11 мільярдів доларів


Чистий обсяг продажів Corteva Inc. у першому півріччі 2023 року зріс на 1% — до $10,93 млрд.

Про це йдеться у повідомленні компанії.

Прибуток від операційної діяльності склав $1,49 млрд. Це на 6% менше порівняно з минулим роком через скорочення обсягів, несприятливий вплив курсових коливань та безготівкові витрати.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Операційний показник EBITDA склав $2,98 млрд, що на 8% більше, ніж попереднього року, завдяки ефективному ціноутворенню та ініціативам з підвищення продуктивності, що було частково нівельоване меншими обсягами, витратами та несприятливими валютними коливаннями.

Чисті продажі насіння зросли на 8%, а органічні продажі збільшилися на 9%. Ціни зросли на 14% по всьому світу завдяки продовженню реалізації стратегії компанії “ціна за цінність” та відшкодуванню вищих виробничих витрат.

Чисті та органічні продажі засобів захисту рослин зменшилися на 9%. Скорочення обсягу було спричинене стратегічною оптимізацією портфеля, скороченням запасів і сезонним попитом через погодні умови та затримку закупівель з боку фермерів.

“Керівництво переглянуло прогноз щодо чистих продажів та прибутків до кінця 2023 року. Очікується чистий обсяг продажів $17,9-18,2 млрд. Операційна EBITDA очікується в діапазоні від $3,5 млрд до $3,65 млрд. Очікується, що операційний прибуток на акцію перебуватиме у діапазоні від $2,75 до $2,9”, — зазначили в компанії.

Читайте також: Corteva Agriscience свою відкрила першу дослідну лабораторію

Довідка: Corteva Agriscience — це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®.  В Україні компанія має виробничій насіннєвий комплекс в Полтавській області, у будівництво якого було інвестовано 56 млн доларів США, та науково-виробничий центр в Київській області. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч людей у 140 країнах, та забезпечує роботою понад 500 українців.

Читайте також: Corteva Agriscience розширила програму польових досліджень на власних агрополігонах

Нагадаємо, Corteva Agriscience продовжує розвивати насіннєве виробництво в Україні, яке було засновано 10 років тому. У виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience у Полтавській області, офіційно відкритий у червні 2013 року, було інвестовано понад $56 млн. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику.

Читайте також: Corteva Agriscience запустила новий мобільний застосунок для фермерів

На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в Росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора.

Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Corteva Agriscience заявила, що розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України.

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience визнана компанією з найкращим управлінням корпоративною репутацією в українському рейтингу “Репутаційні АКТИВісти 2022/2023” в номінації “Агросектор – постачальники агрохімії та насіннєвого матеріалу”.

Азотфіксуючий препарат на основі бактерій Utrisha™ компанії Corteva Agriscience був верифікований Програмою перевірки процесів (PVP) від Міністерства сільського господарства США (USDA). На українському ринку цей препарат представлений як BlueN™

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також