Новини / Технології     23 листопада 2022 13:13

Corteva Agriscience запустила новий мобільний застосунок для фермерів


Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience впроваджує нові онлайн-інструменти для забезпечення агрономічної підтримки сільгоспвиробників по всій території України максимально зручним їм способом.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Компанія запустила новий мобільний застосунок Corteva Україна. У ньому об’єднали інформацію про продукти компанії, доступні акційні пропозиції та новини. Також там є швидкий доступ до контактів торгових агентів та офіційних дистриб’юторів Corteva. Застосунок доступний на платформі iOS та Android. Після встановлення він дає змогу користуватися інформацією у режимі офлайн, що зручно в умовах поля чи відсутності електроенергії.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

На додаток до існуючого з 2021 року Viber каналу компанії цієї осені почав працювати Telegram канал Corteva АгроЕксперт. Там фермери можуть дізнатися, як краще підібрати відповідний препарат для захисту рослин, дослідити ситуацію на полях та отримати агрономічні рекомендації. Підписники каналу також отримують інформацію щодо властивостей гібридів портфеля компанії та про новинки і акцій Corteva.

Окрім цього почав працювати віртуальний агент Pioneer® в Viber. Він спрямований на те, щоб допомогти фермерам підбирати гібриди соняшника, кукурудзи та ріпаку озимого. Після відповіді на декілька запитань бот дає персоналізовані поради по гібридах, зважаючи на потреби господарства.

“Для ефективної роботи в умовах повномасштабної війни українські сільгоспвиробники потребують ще більш швидкого та полегшеного доступу до інформації. Нові цифрові інструменти Corteva націлені саме на те, щоб допомогти їм розібратися в складних питаннях та налаштувати операційну діяльність на полі таким чином, аби прогнозувати кращі результати та максимізувати продуктивність, — прокоментувала керівниця відділу маркетингу Corteva Agriscience в Україні Олександра Бєлаш. — Ми в Corteva прагнемо підтримувати українських фермерів в складних умовах передовими продуктами та зручним сервісом, які створюються відповідно до етичних принципів та правильних цінностей”.

Довідка: Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®.  В Україні компанія має виробничій насіннєвий комплекс в Полтавській області, у будівництво якого було інвестовано 56 млн доларів США, та науково-виробничий центр в Київській області. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч людей у 140 країнах, та забезпечує роботою понад 500 українців. На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в Росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Corteva Agriscience заявила, що розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також