Новини    20 вересня 2022 09:21

Отримати максимальні врожаї. Corteva Agriscience досліджує насіння нових гібридів ріпаку

Компанія працює над розкриттям максимального потенціалу гібридів ріпаку на полях України

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience заявила, що розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України. Раніше компанія досліджувала гібриди кукурудзи та соняшника.

Головна мета програми — отримати максимальні результати урожаю в різних умовах вирощування.

“Corteva як науково дослідницька компанія постійно працює над поліпшенням генетики різних польових культур та постійно пропонує фермерам нові гібриди насіння. Таким чином ми зможемо підтримати фермерів отримати високі врожаї, що особливо очікує від них весь світ в надзвичайно складних умовах війни”, – говорить Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні.

Досліди по новій програмі дослідження ріпаків будуть закладені у восьми локаціях, які знаходяться у різних регіонах України. Вони стосуватимуться використання різних видів добрив, строків та густот посівів, перевірки зимостойкості гібридів, використання на цих гібридах різних фунгіцидів, гербіцидів та стимуляторів росту.

Окремо будуть проведені досліди з використання на посівах ріпаку оптимізатора ефективності поживних речовин Блу™ N, який фіксує атмосферний азот і надає рослині доступ до нього, посилюючи засвоюваність поживних речовин для збалансованого зростання та розвитку рослин.

У компанії наголосили, що припинили будь-яку діяльність із Росією через повномасштабну війну.

Наталія Марченко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...