Новини    08 квітня 2023 12:07

Corteva Agriscience визнана лідером з управління корпоративною репутацією


Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience визнана компанією з найкращим управлінням корпоративною репутацією в українському рейтингу “Репутаційні АКТИВісти 2022/2023” в номінації “Агросектор – постачальники агрохімії та насіннєвого матеріалу”.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Організатор рейтингу – агенція PR-Service, яка вже увосьме проводить оцінювання результатів компаній з управління корпоративною репутацією. Рейтинг складається на основі оцінок журі, серед яких представники органів державної влади, галузевих друкованих медіа та онлайн-проєктів, галузевих та інвестиційних об’єднань, а також громадських організацій.

Другий раз поспіль Corteva отримує максимальні бали за досягнення за п’ятьма критеріями:

  • репутаційна стабільність, яка передбачає системну роботу PR-відділів, позитивну реакцію цільових аудиторій на PR-активність компанії, наявність основи для формування корпоративної репутації;
    • медійна активність, що включає в себе відкритість до роботи з медіа, якість публічної інформації та впізнаваність спікерів компанії;
    • антикризова стійкість, тобто наявність у компанії стратегії антикризового реагування та її ефективне впровадження;
    • іміджевий капітал корпоративної соціальної відповідальності, що втілюється в системну роботу з проєктами з корпоративної соціальної відповідальності та ініціативи по донесенню їх результатів до суспільства;
    • інноваційний підхід, що оцінює авторитет PR-команди серед цільових аудиторій та наявність і результативність креативних рішень.

“Головний репутаційний виклик 2022 року для більшості міжнародних компаній, незалежно від галузі, – це відповідність реакції та дій організацій заявленим корпоративним цінностям, зокрема, рішення щодо продовження роботи в росії. Corteva Agriscience чітко проявила свою позицію та повністю вийшла з ринків росії та білорусі попри значні фінансові втрати. Наша виключно проукраїнська позиція, яка є центром комунікаційних ініціатив, вигідно виділяє нас з-поміж інших гравців ринку і має підтримку серед різних груп стейкхолдерів. І ми закликаємо всіх українців співпрацювати з тими, хто залишається тільки з Україною”, – говорить Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій у Центральній та Східній Європі Corteva Agriscience.

За даними моніторингової агенції Ecosap, у 2022 році Corteva Agriscience в порівнянні з компаніями ринку стала абсолютним лідером медіа простору серед компаній ринку. Компанія чітко доносить свою проукраїнську позицію, яка є одним з ключових репутаційних повідомлень Corteva в Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

З початку повномасштабної війни компанія активно займається допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, та виділяє фінансування благодійним та гуманітарним проєктам. Від початку війни понад 2 мільйонів доларів США були спрямовані різним громадським організаціям, які допомагають ВПО, людям з інвалідністю, дітям, літнім людям, медичним установам, а також на відновлення фермерства. Компанія активно комунікує через засоби масової інформації як соціальні проєкти, залучаючи до їх підтримки, так і регулярно повідомляє клієнтів та бізнес-спільноту про важливість виходу з країн-агресорів та неприпустимість фінансування воєнних дій. Також в 2022 році Corteva продовжила інноваційну навчально-грантову програму для жінок-фермерок з сільської місцевості TalentA, яка мала на меті допомогти жінкам, які задіяні в сільськогосподарському виробництві, впоратись із наслідками трагічних подій, що відбуваються на території України. Дев’ять переможниць програми з різних регіонів України розділили грантовий фонд в майже 3 млн грн.

Чим займається Corteva Agriscience

Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, винятково сільськогосподарська компанія, яка надає фермерам у всьому світі найповніше портфоліо в галузі, включаючи збалансований та різноманітний вибір насіння, засобів захисту сільськогосподарських культур та цифрові рішення, орієнтовані на максимізацію продуктивності для підвищення врожайності та рентабельності. Будучи представленою одними з найвідоміших брендів у сільському господарстві та маючи провідний у галузі портфель продуктів та технологій, що має значні можливості до зростання, компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, виконуючи своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Читайте також: Corteva Agriscience запустила новий мобільний застосунок для фермерів

Corteva Agriscience – міжнародний виробник насіння та засобів захисту рослин, який працює в понад 140 країнах світу та акції якого котуються на Нью-Йоркський фондовій біржі. В Україні компанія працює вже понад 40 років і впізнавана в тому числі за одним з найвідоміших брендів насіння кукурудзи та соняшнику Pioneer®.  В Україні компанія має виробничій насіннєвий комплекс в Полтавській області, у будівництво якого було інвестовано 56 млн доларів США, та науково-виробничий центр в Київській області. Corteva Agriscience є роботодавцем для понад 20 тисяч людей у 140 країнах, та забезпечує роботою понад 500 українців. На початку березня 2022 року компанія оголосила про припинення комерційних операцій в Росії, а наприкінці квітня – про рішення повністю вийти з ринку країни-агресора.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства України та міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience уклали спільну декларацію про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Corteva Agriscience заявила, що розпочала нову наукову програму дослідів насіння гібридів ріпаку в різних кліматичних умовах України.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...