Новини    05 березня 2022 15:31

Corteva Agriscience призупинила всю комерційну діяльність в Росії

Також Corteva вжила заходів для захисту дослідницьких, комерційних та виробничих потужностей

Наразі вся комерційна діяльність Corteva Agriscience в Росії призупинена. Про це повідомляє пресслужба компанії, передає Agravery.

“Повага до суверенітету країн і демократії має першорядне значення, а війна та насильство не є прийнятними способами вирішення розбіжностей. Ми глибоко стурбовані ескалацією, і нашим пріоритетом залишається здоров’я та безпека наших співробітників, а також те, як ми можемо продовжувати їм допомагати”, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Novus більше не співпрацює з Coca-Cola, яка продовжує роботу на території Росії

Також Corteva вжила заходів для захисту дослідницьких, комерційних та виробничих потужностей, і наполегливо працює, щоб обслуговувати клієнтів та мінімізувати будь-який негативний вплив на продовольчу безпеку в Україні.

“Це надзвичайно важка ситуація, і ми робимо все можливе, щоб захистити наших співробітників, наших клієнтів і спільноти, в яких ми працюємо в Україні в цей складний час”, — додали у компанії.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...