Новини    17 листопада 2022 19:27

Clayton Equipment постачить 12 гібридних локомотивів для підземної залізної копальні у Китаї

Контракт передбачає постачання у 2022-2023 роках локомотивів масою 55 т та п'яти масою 32 т.

Британська компанія Clayton Equipment уклала контракт на постачання 12 гібридних локомотивів групі Shougang для підземної залізної копальні Мачен у китайській провінції Хебей, пише ЦТС.

Контракт передбачає постачання у 2022-2023 роках локомотивів масою 55 т та п’яти масою 32 т. Локомотиви розраховані на роботу як від контактної мережі, так і від акумуляторів, що дозволить використовувати їх на неелектрифікованих ділянках у місцях навантаження та розвантаження руди.

Локомотиви будуть сумісні із системою автоматизації для відкатних горизонтів, якою компанія Beijing Soly, яка уклала контракт за схемою проєктування-закупівля-будівництво, оснастить копальню.

Система дистанційного моніторингу на основі хмарної платформи контролюватиме робочі параметри локомотивів, що знаходяться як під землею, так і на поверхні, і надаватиме дані в реальному часі, що сприяє подальшому підвищенню ефективності, ремонтопридатності та безпеки, запобіганню незапланованим простоям, оперативному усуненню несправностей, аналізу та оптимізації експлуатаційних параметрів відповідно до потреб операторів шахт.

Нагадаємо, литовське місто Клайпеда отримало нагороду Green Transportation Award від Міністерства транспорту країни за проривну ініціативу щодо запуску перших регулярних річкових пасажирських маршрутів. Річкою Дане у Клайпеді регулярно курсуватиме електробус-катамаран для пасажирських перевезень.

Уряди деяких країн Євросоюзу ведуть переговори про оренду гігантських плавучих електростанцій, щоб забезпечити більше джерел енергії та задовольнити попит взимку.

На заході Іспанії в регіоні Естремадура компанія Iberdrola SA, яка займається відновлюваними джерелами енергії, запустила найбільшу на сьогодні в Європі сонячну електростанцію.

Війна стимулює розвиток сонячної енергетики в Україні.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...