Новини / Кооперативи     13 лютого 2022 19:00

Чисті продажі Corteva Agriscience за 2021 рік зросли на 10%

Corteva забезпечила грошовий потік від операцій у розмірі $2,7 млрд

Чисті продажі Corteva Agriscience за 2021 рік зросли на 10% у порівнянні з попереднім роком. Органічні продажі за той же період зросли на 9%. Чисті та органічні продажі у сегментах засобів захисту рослин та насіння зросли у всіх регіонах у порівнянні з 2020 роком. Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

«Чисті продажі засобів захисту рослин зросли на 12%, а органічні продажі зросли на 11% за повний рік з двозначним приростом продажів у Латинській Америці. Зростання обсягів обумовлене проникненням нових продуктів, включаючи гербіциди EnlistTM і ArylexTM та інсектицид IsoclastTM. Зростання цін свідчило про ефективне ціноутворення у всіх регіонах», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чисті та органічні продажі насіння зросли на 8% у порівнянні з тим же періодом рік тому, з помітним зростанням у Латинській та Північній Америці, який був обумовлений збільшенням посівних площ, зростанням частки та продовженням проникнення соєвих бобів Enlist E3TM3. Ціни глобально зросли на 4% завдяки реалізації цінової стратегії, що продовжується, для збільшення цінності.

«Прибуток за ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від безперервної діяльності склали $1,8 млрд та $2,4 за акцію у 2021 році відповідно. Сильна цінова політика та збільшення обсягів продажу в обох сегментах у всіх регіонах призвели до збільшення операційної EBITDA на 23% до $2,5 млрд у порівнянні з тим самим періодом минулого року. Операційний прибуток у розрахунку на акцію склав $2,1», — інформують у компанії.

Так, Corteva забезпечила грошовий потік від операцій у розмірі $2,7 млрд за період, що відображає як зростання прибутковості, так і поліпшення оборотного капіталу, насамперед за рахунок високих авансових платежів від клієнтів за сезон 2022 року.

Довідка. Corteva Agriscience – це публічна, глобальна, виключно сільськогосподарська компанія, що надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість – включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Corteva Agriscience інвестує €5 млн у модернізацію австрійського насіннєвого заводу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі

Кооперативи        12 квітня 2022 14:50

Агрохолдинг Harvest Holding почав посівну

Кооперативи        11 квітня 2022 19:31

Астарта “переїжджає” на Кіпр