Новини    19 січня 2022 13:28

Corteva Agriscience інвестує €5 млн у модернізацію австрійського насіннєвого заводу

Завдяки інвестиціям було збудовано новий цех та реалізовано можливість "заднього вивантаження"

Corteva Agriscience оголосила про інвестиції майже €5 мільйонів у свій виробничий завод в Австрії з метою покращення техніки безпеки та підвищення ефективності процесів. Про це повідомляє пресслужба Corteva Agriscience.

«Завдяки інвестиціям було збудовано новий цех та реалізовано можливість “заднього вивантаження”, яке дозволить співробітникам безпечніше та ефективніше вивантажувати качани кукурудзи», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що модернізація підприємства з виробництва насіння кукурудзи згідно з трирічним проєктом вже запущена в роботу. Парндорф є стратегічно важливим виробничим майданчиком гібридного насіння для Австрії та інших країн, включаючи Україну. Територія цього підприємства також включає дослідницьку станцію, регіональну лабораторію з тестування кукурудзи та комерційний відділ Австрії та Швейцарії.

«Ці інвестиції відображають нашу постійну цілеспрямовану роботу зі збільшення нашого виробництва якісного насіння в Європі. Подальше розширення та модернізація насіннєвого заводу — чудові новини про запровадження інновацій у регіоні. Можливість „заднього вивантаження“ відповідає одній з наших основних цінностей у компанії Corteva Agriscience — Жити безпечно — і краще захистить наших співробітників від можливих загроз на робочому місці. Зважаючи на пандемію COVID-19 та всі необхідні захисні заходи, команда проробила величезну роботу з реалізації цього проєкту для повного забезпечення пріоритетності безпеки», — розповідає Франциско Лінч, директор з насіннєвого виробництва та організації постачання Corteva Agriscience у Європі.

Таким чином, інвестиції дозволили звести новий цех замість побудованого в 1983 році, який довелося прибрати, щоб звільнити місце для організації майданчика заднього розвантаження. Новий цех повністю оснащений вбудованою системою захисту, що постійно підтримує надійність критично важливого обладнання з виробництва насіння, а також новою технікою, яка відповідає сучасним стандартам з точки зору виробничої точності та безпеки.

«Завод, розташований у Парндорфі на 12 гектарах приблизно за 40 км від центру Відня, розпочав виробництво насіння майже 40 років тому. Це повністю інтегроване підприємство з понад 100 штатними співробітниками Corteva Agriscience, які в сезонні піки отримують підтримку 200 додаткових тимчасових та контрактних працівників», — підкреслили у компанії.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...