Новини / Технології     26 жовтня 2023 18:07

Автономний електротрактор T4 Electric Power підтримує функцію управління жестами

Компанія New Holland додала значно поліпшені функції до звичних завдань трактора, які призводять до більшої ефективності роботи зі збереженням високого рівня безпеки

Компанія New Holland презентувала нові функції автономності й безпеки на прикладі акумуляторного електричного трактора T4 Electric Power. Системи камер, встановлені на даху кабіни та в передній частині капота, забезпечують, серед іншого, круговий – на 360°огляд з трактора, який можна перенести на термінал кабіни, огляд заднього навісного обладнання для полегшення з’єднання та автоматичне відключення ВВП коли люди підходять занадто близько до карданного валу, інформує agrotimes.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Також є функції Route Mode, де трактор йде заданою послідовністю руху, наприклад, у садах. Invisible Bucket забезпечує поліпшений огляд роботи фронтального навантажувача, «заретушовуючи» навісне обладнання на терміналі кабіни. Режим Follow-Me, можливо, буде особливо цікавий для таких робіт, як збирання овочів вручну або встановлення огорож, коли водіям доводиться постійно лазити вгору та вниз, щоб перемістити транспортний засіб вперед на кілька метрів.

Якщо водій активує режим Follow-Me на терміналі трактора, після чого перейде у фронтальну зону розпізнання трактора для “ідентифікації”, тоді трактор їде слідом. Окрім того, є управління жестами, завдяки якому трактор також може отримувати вказівки щодо їзди за допомогою сигналів руками.

Читайте також: як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності.

Компанія New Holland додала значно поліпшені функції до звичних завдань трактора, які призводять до більшої ефективності роботи зі збереженням високого рівня безпеки.

Нагадаємо, компанія New Holland вже давно відстоює альтернативні види пального як майбутнє сільського господарства, розробивши 2006 року свою стратегію “Лідер чистої енергії”. Відтоді бренд накопичив величезний досвід і знання в цій галузі, розробляючи концепції, прототипи та комерційний трактор, що працює на природному газі: New Holland T6 Methane Power. Сьогодні бренд робить наступний крок на шляху до чистої енергії з передсерійним прототипом трактора T7 Methane Power LNG, що працює на зрідженому природному газі (ЗПГ).

У Польщі заступник міністра сільського господарства втратив свою посаду через скандал із пишним та багатим весіллям та через коштовний подарунок — йому подарували трактор John Deere 8R.

Компанія New Holland Agriculture презентувала перший у світі інклюзивний сільськогосподарський трактор TL5 “Acessível” (з бразильської португальської “доступно”), розроблений для людей з вадами нижніх кінцівок, що дає їм змогу самостійно працювати у полях.

Український виробник сільгосптехніки Egritech виготовлятиме комбайни для розмінування полів. Раніше Egritech презентували піротехнічну машину важкого типу, яка має повністю броньовану кабіну та кузов і за допомогою якої рятівники можуть оперативно ліквідовувати вибухонебезпечні предмети великого калібру.

До Нідерландів прибув перший комбайн на сонячних батареях.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також