Новини / Техніка     23 серпня 2023 11:16

New Holland Agriculture створила перший у світі інклюзивний сільськогосподарський трактор


Компанія New Holland Agriculture презентувала перший у світі інклюзивний сільськогосподарський трактор TL5 “Acessível” (з бразильської португальської “доступно”), розроблений для людей з вадами нижніх кінцівок, що дає їм змогу самостійно працювати у полях.

Про це повідомляє Traktorist.ua.

Зазначається, що сільгоспмашину виготовили на заводі у Бразилії, трактор забезпечує більшу незалежність і автономію людям з вадами нижніх кінцівок. TL5 “Acessível” доступний у версіях потужністю 80, 90 і 100 к.с.та, за словами виробника, є багатоцільовим трактором, який може виконувати будь-які завдання.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Трактор обладнаний підйомною платформою та джойстиком, які дають змогу оператору заходити та виходити без сторонньої допомоги. Сидіння оператора та елементи керування машиною адаптували для полегшення роботи, зберігаючи внутрішній простір та ергономічну роботу. Трактором також можуть керувати люди з обмеженими можливостями пересування.

“Люди з інвалідністю, в тому числі ті, хто живе і працює в сільській місцевості, хочуть автономії, щоб мати змогу самостійно здійснювати свою діяльність. Це головна передумова інклюзії. Як бренд, портфоліо якого відповідає потребам малих, середніх і великих виробників, New Holland продовжує розширювати асортимент своєї продукції, випустивши інклюзивний трактор. Це допоможе усунути бар’єри, через які сьогодні багато фермерів не можуть керувати трактором”, — пояснив Едуардо Кербауї (Eduardo Kerbauy), віцепрезидент New Holland Agriculture у Латинській Америці.

Наголошується, що у розробці TL5 “Acessível” також брав участь клієнт New Holland, який користується інвалідним візком.

“Цей трактор виник із реальних потреб багатьох фермерів, і вони зіграли фундаментальну роль у розробці кінцевого продукту. Безпека для нашого бренду завжди була на першому плані”, — додав Флавіо Мазетто (Flávio Mazetto), директор з маркетингу продукції New Holland Agriculture у Латинській Америці.

Нагадаємо, агрокомпанія “Кищенці” на Черкащині, вперше в Україні розпочала збір ранніх зернових серійним колісним системним трактором NEXAT, який оснащений системою NexCo.

Український виробник сільгосптехніки Egritech виготовлятиме комбайни для розмінування полів. Раніше Egritech презентували піротехнічну машину важкого типу, яка має повністю броньовану кабіну та кузов і за допомогою якої рятівники можуть оперативно ліквідовувати вибухонебезпечні предмети великого калібру.

До Нідерландів прибув перший комбайн на сонячних батареях. Машина з назвою Vertical — повністю електричний комбайн для збирання листових овочів, особливо петрушки, що працює від сонячної енергії. Техніка розроблена італійською компанією Dari Ecomeccanica на замовлення підприємства з Нідерландів.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також