Новини / Логістика     01 березня 2023 14:10

Alebor Group хоче довести потужність терміналу на кордоні з Румунією до 100 тисяч тонн


Alebor Group планує збільшити потужності зберігання Вадул-Сіретського терміналу (ВСТ), який розташований на кордоні з Румунією.

Про це пише видання latifundist.com.

“Ми зараз серйозно розмірковуємо над тим, щоб продовжувати будівництво, і хочемо додати 70 тис. тонн зберігання, щоб було загалом 100 тис. тонн. Тоді другий ряд силосів будемо ставити з іншої сторони робочої вежі, і таким чином у нас буде 2 поточні лінії для роботи з двома культурами одночасно2, — розповів генеральний директор елеваторного напрямку Alebor Group Олексій Цуркан.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Потужність ВСТ у прийомці на перевантаження з вагона на вагон складає 300 т/год, автотранспорт — 200 т/год. На терміналі працює два підйомники загальною потужністю 400 т/год.

До того ж на терміналі успішно приймають румунські вагони. Після завершення будівництва другої точки навантажування, термін обробки румунського потягу скоротиться до 8 годин. Наразі цей час складає 12 годин.

Читайте також: Чому інвестувати в елеватори – це вигідно: 3 головні переваги

Довідка. Alebor Group — потужна група компаній, що понад 10 років працює на зерновому ринку України. В активі компанії 3 сучасні елеватори на 315 тис. т одночасного зберігання та 2 транспортно-експедиторські компанії з автопарком 210 вантажівок.

Нагадаємо, про наміри будівництва зернового термінала на румунсько-українському кордоні Alebor Group заявила в липні 2022 року. Вже 27 жовтня на новий перевантажувальний термінал заїхав перший румунський вантажний поїзд.

Нині Alebor Group завершує першу чергу “сухого” порту, що розташований на кордоні з Румунією. Обладнання для будівництва постачала компанія KMZ Industries.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також