Новини / Логістика     17 січня 2023 20:09

Компанія Alebor Group завершує першу чергу сухого порту на кордоні з Румунією

Загалом планується декілька черг будівництва

Alebor Group завершує першу чергу “сухого” порту, що розташований на кордоні з Румунією. Обладнання для будівництва постачала компанія KMZ Industries, повідомила пресслужба KMZ Industries.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter

Першу чергу експортного зернового термінала на 30 тисяч тонн зберігання та 300 т/год перевантаження вже закінчують, — зазначили у повідомленні.

Планується декілька черг будівництва, які збираються завершити у 2023-2024 році.

Довідка. Alebor Group — потужна група компаній, що понад 10 років працює на зерновому ринку України. В активі компанії 3 сучасні елеватори на 315 тис. т одночасного зберігання та 2 транспортно-експедиторські компанії з автопарком 210 вантажівок.

Нагадаємо, наразі гостро постає питання у зберіганні. На допомогу приходить альтернатива елеваторам – полімерні рукави. Цього сезону навіть господарства з елеваторами використовуватимуть полімерні рукави для розширення потужностей зберігання.

“Контінентал Фармерз Груп” готує потужності для зберігання та перероблення нового врожаю, зокрема й елеваторний комплекс на 87 тис. т, придбаний минулого року в Івано-Франківській області.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також