Новини / Аналітика     12 листопада 2023 19:49

2,6 метра – фермер з Канади виростив найдовший кабачок (відео)

Попередній рекорд за довжиною кабачків належить Джону Джованні Скозафавейну. У 2014 році він виростив кабачок завдовжки 2,5 метра

Фермер з Онтаріо виростив у своєму саду кабачок завдовжки 2,6 метра, який може бути визнаний найдовшим за всю історію спостережень, передає РБК-Україна.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Генрі Д’Анджела подав заявку в Книгу рекордів Гіннеса, щоб гігантський овоч був визнаний найдовшим у світі.

Я не думав, що він виросте таким. Просто так вийшло, що це було нове місце, на якому я ще не висаджував овочі. Ґрунт дуже добре з цим впорався. Це приголомшливо, – розповів житель Канади.

Фермер почав вирощувати кабачки десять років тому.

Зауважує, секрет успіху овочів у рясному поливі та добривах. Також зіграв роль той фактор, що в розпал літа в регіоні Торольд світловий день становить понад 15 годин, що дає рослинам додатковий час для росту.

Попередній рекорд за довжиною кабачків належить Джону Джованні Скозафавейну. У 2014 році він виростив кабачок завдовжки 2,5 метра.

Нагадаємо, Ед Каррі, селекціонер гострого перцю з Південної Кароліни, який схрестив і виростив Carolina Reaper, гостріший за більшість перцевих балончиків, які поліція використовує для приборкання некерованих злочинців, побив свій власний світовий рекорд.

Вчені-селекціонери науково-дослідного інституту садівництва, виноградарства і виноробства при Міністерстві сільського господарства Узбекистану представили нові сорти нектарина під назвами “Хосіят” та “Іфора”.

Фермери Хоккайдо виростили абсолютно новий фрукт, круглий, соковитий і солодкий, як диня, але трохи кислуватий, як лимон.

Компанія Plant & Food Research Ltd (PFR) із Нової Зеландії розробила лінійку сортів абрикоса. Виробники цієї кісточкової культури потребують нових сортів, що добре переносять умови ранньої весни, мають стабільну врожайність, гарні смакові якості, текстуру та лежкість плодів.

Анатолій Лаба, селекціонер, член Асоціації селекціонерів, помологів та садівників вирощує в селі Пільний Олексинець Хмельницької області гібриди кісточкових, у тому числі й чорну абрикосу.

Червоноплідні яблука з деталізованими малюнками пам’яток архітектури та відомих картин вирощують у префектурі Аоморі на півночі Японії та експортують до Франції.

В Австралії розробляють програму селекції для підвищення жаростійкості пшениці. Cпільний проєкт між Університетом Сіднея, InterGrain, Agriculture Victoria та Департаментом первинної промисловості та регіонального розвитку Західної Австралії працює над виведенням більш стійких до спеки сортів пшениці.

Американська селекційна компанія Fall Creek Farm & Nursery вивела новий сорт лохини. Селекціонери презентували сорт PeachyBlue ‘ZF08-029’, що виділяється великими ягодами, високою врожайністю та персиковим ароматом.

Бразильський науково-дослідний інститут кави розпочав вирішальний етап у двадцятилітньому проєкті з розробки сортів кави арабіка, які природньо не містять кофеїну. На думку дослідників, ця розробка може мати значний комерційний потенціал

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також