Маріупольський порт шукає інвесторів для розширення зернового та будівництва контейнерного терміналів. З таким проханням адміністрація порту звернулася до європейських партнерів, які відвідали порт напередодні його 132-річчя.
Про це повідомляє прес-служба порту у Facebook.
Делегація представників Європарламенту разом з керівником порту Ігорем Барським відвідала 4-й причал, де завершується будівництво зернового комплексу, побувала на 18-му причалі – сучасному терміналі по перевантаженню листового металу та диспетчерській.
Читайте: Катарська компанія хоче збудувати в Україні молочну ферму
“Ми озвучили нашим європейським партнерам, що очікуємо допомоги в Керченському питанні, в пошуку інвесторів для другої черги зернового терміналу і для нашого майбутнього інвестиційного проекту щодо контейнерного терміналу”, — повідомив Ігор Барський за результатами зустрічі.
Також він додав, що порт хоче відродити контейнеропотік в Азовському морі і в Маріупольському порту.
Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що Україна та Японія погодили форму сертифіката для сирого молока та молочних продуктів. За підсумками минулого року Україна стала нетто-імпортером молокопродуції.
Підписуйся на наш Telegram. Стеж за новинами у зручному форматі!