Агролайф / LOL     03 червня 2020 13:20

COVID-19: американці у карантині погладшали ще на 5 фунтів

Дослідження з'ясувало, що й до того вгодований середній американець під час карантину набрав ще 5 фунтів і збільшив споживання алкоголю

Covid-19 і пов’язані із ним локаути призвели до того, що середній американець набрав ще 5 фунтів зайвої ваги. Такі результати дослідження, що їх презентувала Naked Nutrition – фірми, яка продає дієтичні добавки. Дослідження було проведено шляхом опитування 2000 громадян США.

Зачинені тренажери, студії йоги та розважальні заклади змусили американців проводити кількамісячний карантин на дивані у обіймах Netflix. У результаті більш, ніж половині з опитаних здається, що їх тіло вже ніколи не повернеться до кондицій, яке воно мало до локаутів. Не менш ніж 65% сказали, що вони явно «дозволили собі зайвого» під час блокувань, і буде потрібно кілька місяців інтенсивних тренувань, щоб повернутися до «доковідної» ваги.

Читайте: COVID19: Верховний суд вважає карантин антиконституційним 

Також дослідження з’ясувало, що у багатьох людей розвинулися шкідливі звички. Кожен третій зізнався, що збільшив споживання алкоголю. Понад 50% говорять про зростання вуглеводного навантаження.

Майже 64% респондентів заявили, що блокування зробили їх хворими. Дві третини респондентів спробували робити фізичні вправи на дому, щоб протистояти збільшенню ваги. Половина купила прості тренажери, 45% – килимки для йоги, 41% розщедрилося на велотренажер.

Отже, місяці блокувань зробили американців більш огрядними. Але масові заворушеннями по всій країні, можливо, допоможуть спалити зайву вагу деяким з них.

Нагадаємо, що раніше Landlord повідомляв про те, що у Фінляндії майже повністю викоренили вейпінг.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також