Спецпроекти / Відновлювана енергетика     15 липня 2019 14:32

Norsk Solar AS до кінця року збудує СЕС на Київщині потужністю 9 МВт

Норвезька компанія Norsk Solar AS збудує в с. Семиполки Броварського району Київської області сонячну електростанцію потужністю 9 МВт. Ввести СЕС у дію планують наприкінці 2019 року. Завдяки проекту розраховують на щорічне скорочення викидів СО2 близько 8600 т.

Про це повідомляє Економічна правда.

Загальна площа станції становитиме 12,6 га. Передбачають, що нова СЕС забезпечуватиме електроенергією понад 5 тис. домогосподарств.

Читайте: Канадські фермери впроваджують штучний інтелект через зростання мінімальної зарплати в країні

Головний інвестор будівництва електростанції – Norsk Solar AS. Співфінансування проекту з відновлювальної енергетики надає Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО).

НЕФКО підписала кредитну угоду на суму 4,35 млн євро. Крім того, співвласники нададуть власний капітал для реалізації проекту.

Зменшення викидів вуглекислого газу завдяки впровадженню виробництва електроенергії з відновних джерел, яке на цій станції становитиме близько 8600 т, – це значний крок до запобігання глобальним змінам клімату.

Landlord раніше повідомляв про те, що вже почала виробляти електроенергію Кам’янець-Подільська СЕС на 63,8 МВт, друга за потужністю в Україні.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також