Події / Відпочинок / Календар     09 вересня 2021 10:01

Парк сучасної скульптури PARK3020 запрошує на оновлену експозицію

Унікальна публічна експозиція сучасної скульптури неподалік Львова святкує першу річницю

Рік тому, 12 вересня 2020 року розпочав роботу PARK3020 — перший в Україні публічний парк сучасної скульптури. Відсвяткувати подію у парку вирішили, запропонувавши відвідувачам з 12 вересня 2021 року насолодитися оновленою експозицією.

3020 — символічна дата створення парку й одночасно амбіція розвитку на роки. Наразі серед експонатів PARK3020 — роботи Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших українських художників та скульпторів. Також вагомим компонентом роботи парку є міжнародний культурний обмін.

За перший рік роботи тут проведено понад тисячу екскурсій та встановлено 30 скульптурних проєктів. Його загальна площа — понад 16 га.

«Усього за рік PARK3020 став важливою станцією для українських художників на шляху побудови кар’єри в галузі мистецтва в публічному просторі. Це не просто ландшафт, у якому розташовані скульптури. Це трамплін можливостей для українських художників. Саме тут можуть бути реалізовані найсміливіші та масштабні авторські ідеї», — розповіла Катя Тейлор, кураторка проєкту.

Серед нових експонатів, які будуть представлені відвідувачам, — роботи учасників першого українського фестивалю скульптури Kyiv Sculpture Project, що проходив у київському ботанічному саду у 2012 році. Це скульптури Жанни Кадирової, Степана Рябченка та українсько-ізраїльської групи GREVIS.

Також буде відкрито новий простір PARK3020 із серією робіт скульптора Олександра Сухоліта, в яких архаїка бронзи поєднана з монументальністю каменю, а скульптор постає як філософ, що одухотворяє матерію, крізь власне сприйняття наділяючи її новими сенсами.

Читайте: На Київщині відбулись протистояння с/г техніки іноземного та вітчизняного виробництва

Крім того, будуть представлені роботи з художнього скла, створені професором, академіком Національної академії мистецтв України Андрієм Бокотеєм спеціально для парку, і роботи французько-словацького художника Яна Зорічака, що також працює зі склом та створює скульптури з використанням оптичних ілюзій.

«Скульптурний парк просто неба PARK3020 ― послання нащадкам на тисячоліття. Це довготривалий проєкт розбудови художньої спільноти, формування конкурентоспроможної української культури не лише на національному рівні, а й на світовому. Парк є місцем, де українське мистецтво стає ближчим до широкої публіки, майданчик для українських скульпторів та віддзеркалення їхніх мрій та творчих амбіцій. У сучасній скульптурі ми закодовуємо наші цінності, хочемо розказати майбутнім поколінням, про що мріяли, що нас надихало», — зазначив Ігор Кривецький, візіонер та голова наглядової ради PARK3020, меценат.

PARK3020 працює в режимі публічного парку з екскурсійним супроводом.

Забронювати екскурсію можна на сайті або за тел.: +38 (067) 354-07-71.

Також ближче познайомитися з експозицією та дізнатися новини можна на сторінках парку у Facebook та Instagram.

Розташований парк за 25 км від центру Львова у селі Стрілки на території.

Edem Resort Medical & SPA — готельно-паркового комплексу в оточенні лісу й озера. Комплекс потрапив до рейтингу десятки кращих SPA і wellness-курортів світу від Total Escape. У 2019 році Edem Resort отримав нагороду Best Medical Resort від International Hospitality Awards.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також