Події / Календар     15 вересня 2022 12:22

Онлайн конференція “Бізнес-трансформації на ринку AgriFood: у пошуку святого граалю доданої вартості”

Захід розрахований на агрокомпанії, компаній харчової промисловості та майбутніх інвесторів у агро та агрофуд

15 грудня 2022 року відбудеться  онлайн конференція “Бізнес-трансформації на ринку AgriFood: у пошуку святого граалю доданої вартості” спрямована на розширення можливостей українських підприємств для переробки сільськогосподарської продукції.

На конференції буде представлено 8 бізнес-моделей та кейси створення доданої вартості в індустріях: зерно, фрукти, овочі, ягоди, нішеві культури, органіка, а також кейси створення доданої вартості та інші актуальні питання, детальніше про які можна дізнатись за посиланням.

Зібрані кращі експерти галузі. Спікери конференції – професійні учасники ринку, експерти в своїх галузях, що мають професійні та особисті досягнення.

Читайте також: Аграрний фронт зустрічається на Agro&Food Security Forum. Grains, Oilseeds, Pulses 14-15 вересня у Варшаві

Компанії спікерів: Georgian Blue (Грузія), Астарта, Харвест холдинг, Панфрут (Диканські ягоди), Тріада-МК, Дунайський аграрій, CPG Ukraine, Aitas Agro (Казахстан), ТПГ Амарант, ТАС АГРО.

Аудиторія: Захід розрахований на агрокомпанії, компаній харчової промисловості та майбутніх інвесторів у агро та агрофуд.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також