Події    09 жовтня 2020 17:31

Мокрі та вмотивовані: як пройшла осіння подія УКАБ Агротехнології

Попри дощову погоду другий польовий захід «УКАБ Агротехнології» став для учасників місцем продуктивного обміну думками та знайомства з останніми технологічними рішеннями

7 жовтня відбулася осіння подія «УКАБ Агротехнології», організована асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent на потужностях HarvEast Holding у селі Ревне (Київська область). День проведення «УКАБ Агротехнології» видався дощовим, але це не завадило аграріям долучитися до заходу та провести продуктивний технологічний нетворкінг із колегами.

Літня подія, що відбулася 29 липня, стала наймасштабнішою з моменту запуску проєкту в 2017 році та зібрала більш ніж 2000 гостей та учасників. Захід поєднав у собі демонстрацію техніки, тест-драйви авто, експрес-навчання та прикладні майстер-класи з вибору та впровадження технологій точного землеробства, налаштування причіпної техніки.

Осінній захід проєкту «УКАБ Агротехнології» пройшов у форматі демонстрації агротехнологій та передбачав велику виставкову зона статичних експозицій, техніки, ресурсів, систем точного землеробства, спілкування у професійному середовищі, розіграш цінних подарунків від партнерів.

Через ускладнені погодні умови та занадто вологий ґрунт техніка не змогла вийти в поле, тому демопокази агрегатів у польовій роботі були скасовані. Проте в учасників була чудова можливість взяти участь у пленарній частині заходу, побачити широку лінійку техніки у статиці, поспілкуватися з колегами та проаналізувати останні технологічні рішення на ринку.

«У сільському господарстві ми ніколи не можемо передбачити, коли буде дощ, але в той же час, з огляду на цьогорічні проблеми з опадами, аграрії як ніколи радіють йому. Це той знак «згори», який нам послали в день проведення «УКАБ Агротехнології», для того щоб ми в Україні отримували гарні врожаї. Звісно, це впливає на хід події, але є техніка, відвідувачі та всі умови для продуктивного нетворкінгу та обміну досвідом!» — прокоментував Алекс Ліссітса, президент УКАБ.

Читайте: #ЯБерегиня, 2 сезон. Вже незабаром!

«Аграрії — справжні патріоти своєї справи, і вони, незважаючи на будь-яку погоду, будуть робити максимум, щоб досягнути своєї цілі. Є два основні фактори, які необхідні для того, щоб бути успішним та конкурентним в агробізнесі: погода та технології. І якщо до першого фактора можна лише адаптуватися, технології ж можна вивчати та імплементувати. Саме сьогоднішня подія покликана ці технології вивчати, сприяти обміну кращими практиками та підвищувати довіру до своїх колег», — прокоментував під час вітального слова Тарас Висоцький, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

У виставковій зоні була представлена техніка провідних світових брендів: зернозбиральні комбайни — перевантажувачі зерна — зерновози, розкидачі мінеральних добрив, агрегати основного ґрунтообробітку, сівалки.

Більше ніж 30 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні технічні рішення для агробізнесу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...