Події / Календар     25 серпня 2021 15:02

Last Summer Day: як зробити свинарство прибутковим

30 серпня 2021 року відбудеться унікальний захід, покликаний сприяти кооперації українських свинарів та підвищенню рентабельності галузі

Свинарі та переробники м’яса і досі не знаходять спільної мови у формуванні ціни на свиней. Як вважають організатори заходу Last Summer Day, настав час покласти край суперечкам та об’єднати зусилля виробників та переробників свинини.

Last Summer Day покликаний об’єднувати тих, хто прагне заробляти на свинарстві. Очевидний шлях до цього — консолідація зусиль. Це єдиний вихід, щоб бути конкурентними сьогодні, а в подальшому масштабувати бізнеси та заробляти ще більше.

Адже м’ясокомбінати зацікавлені у більших забійних виходах свиней та готові платити за генетику з більшим виходом. У свою чергу вітчизняні свинокомплекси потребують додаткових коштів на поліпшення генетики поголів’я. Тому саме кооперація є єдиним виходом для свинокомплексів, що не входять до вертикально інтегрованих компаній.

Читайте: Доказова медицина про питний колаген: дослідження та експерименти

Також до офіційної програми Last Summer Day включено низку цікавих доповідей, присвячених економічним та організаційним інструментам підвищення рентабельності галузі. Ефективними технологіями успішного ведення бізнесу поділяться провідні вітчизняні фахівці-практики.
Учасниками цього престижного закритого заходу стали вже майже 70 представників свинокомплексів та 50 представників м’ясокомбінатів. Кількість запрошень обмежена, що зумовлює високу конкуренцію серед потенційних учасників Last Summer Day.

Тож охочим долучитися до клубу найуспішніших представників галузі свинарства та впливати на рішення щодо консолідації зусиль варто вже сьогодні зареєструватися для участі в заході та придбати квиток. Зазначимо, що програма Last Summer Day передбачає також відпочинково-розважальні заходи, такі як дегустація шашлику зі свинини, гра в гольф тощо.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, про рослинні протеїни та м’ясо в пробірках: як може змінитися агросфера в майбутньому

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також