Події / Календар     19 лютого 2019 18:00

Конференція Зернова логістика – досвід та вирішення проблем із перевезеннями

“Зернова логістика та термінали України” — це ділова конференція, яка присвячена актуальним питанням поточного становища на ринку логістики зернових в контексті відкриття в Азовському регіоні нового терміналу в Маріупольському морському торговельному порту.

Конференція відбудеться 12 червня. У 2019-му році Маріупольський порт відзначає своє 130-річчя запуском 1-ї черги сучасного зернового терміналу, що має відмінні перспектіві перетворити Азовський регіон на агропромисловий кластер.

Новий термінал розпочне роботу у період, коли в Україні, як і раніше, основні питання щодо зернової логістики залишаються невирішеними.

З одного боку, є чіткий тренд щодо зниження вартості перевалки в українських портах, з іншого – стивідорні компанії пильно стежать за прибутковістю свого бізнесу. Крім того, відсутність державного фінансування не сприяють цьому процесу.

Разом з тим, при загальному обсязі щорічної перевалки зернових в українських портах, гостро стоїть ряд питань з перевезення зерна залізничним, річковим і автотранспортом. Кожна модальність має свої сильні і слабкі сторони, продиктовані, в тому числі, і особливостями інфраструктури та сферами приватного і державного секторів.

На конференції “Зернова логістика та термінали України” серед основних питань будуть розглядатися:

  • Державно-приватне партнерство в потовому секторі і агрологістики;
  • Ефективність роботи зернових терміналів. Досвід ключових гравців ринку;
  • Складні логістични умови перевезення зерна до портів. Перспективи і рішення;
  • Реформи і нововведення в залізничних перевезеннях: що робити і хто винен?;
  • Альтернатива перевезень зернових по залізниці. Місце в логістичному ланцюгу для автомобільного і річкового транспорту.

Цільова аудиторія заходу: порти, термінали, стивідорні компанії, експедитори, логістичні компанії, залізничні оператори, власники вантажів, судновласники, профільні асоціації, міністерства та відомства.

Отримати детальну інформацію про умови участі в конференції можна по телефону +38 (063) 408 23 24 або, надіславши лист на info@viva-consult.com.ua

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також