Події    21 червня 2018 11:26

Ізраїльські agritech інновації їдуть в Україну


26 червня на зустрічі Find your agritech. Israel у Києві будуть презентовані найцікавіші для української агрогалузі ізраїльські стартапи, і агрокомпанії зможуть знайти рішення для потреб свого бізнесу. Захід організований платформою Agrohub за підтримки посольства Ізраїлю в Україні та Агроскоп Інтернешнл.

На зустріч запрошені ізраїльські стартапи Taranis, Sensilize, CropX, Netafim і ADAMA, чиї рішення перевірені на практиці та успішно імплементуються.

Також на “Find your agritech. Israel” відбудуться виступи ізраїльських та українських експертів: заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольги Трофімцевої; голови Торговельно-економічної місії Ізраїлю в Україні Єлизавети Соловйової; виконавчого директора Agricom Group Петра Мельника; засновника Agrohub, співзасновника Radar Tech Юлії Порошенко; асоційованого партнера Civitta, партнера Agrohub Кирила Криволапа.

На учасників заходу чекає виступ глобального директора з інновацій Інституту Адізеса доктора Ніра Бен Лаві. Він вперше виступить в Україні і розповість про методологію системних інновацій. “Інновації – це не абстрактне поняття. Їхню ефективність можна виміряти. Для цього існує один єдиний критерій – повернення інвестицій. Тому я б радив 75% результатів корпоративних інновацій спрямовувати на підвищення продуктивності і оптимізацію витрат, і тільки 25% – на розробку нових продуктів, послуг, рішень”, – таким є підхід д-ра Нір Бен Лаві.

На завершення планується провести 5 коротких зустрічей для кожного стартапу у форматі спід-дейтингу.

Захід буде першим з низки зустрічей Find your agritech, які Agrohub планує провести з різними країнами.

 

Дата: 26 червня, 15:00-20:30

Місце: UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3

Вартість участі у заході: 300 гривень

Придбати квиток можна за посиланням: http://goo.gl/sHf5q4

Щоб потрапити на подію, необхідно зареєструватися та взяти з собою документ, що засвідчує особу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...