Події / ФОТО    24 червня 2021 18:42

Демонстрація техніки та інновацій, виступи гуртів та шалені тракторні перегони

Як пройшли агровиставка-фестиваль AGROSHOW Ukraine 2021 та святкування Всеукраїнського дня фермера у Черкасах

У середині червня в Черкасах відбулася масштабна агровиставка-фестиваль AGROSHOW Ukraine, в рамках якої відзначали Всеукраїнський день фермера. Це були три дні неймовірного свята, на якому знайшлося місце і цілком корисним для аграріїв речам.

Учасники виставки, яких було понад 180, представили новинки техніки та обладнання, на стендах кипіла робота. Гості активно цікавилися обладнанням та технікою до нового сезону, а учасники готові були представити рішення для невеликих фермерів та агрокомпаній зі значним земельним банком. Спонсором виставки стала компанія UKRAVIT — найбільший вітчизняний виробник ЗЗР.

Захід відвідав і міністр агрополітики Роман Лещенко. «Я знаю, що в основі нашої державності — український фермер. І я покладаю великі надії на те, що спільними зусиллями ми досягнемо успіху в реалізації питань розвитку зрошення, агрострахування та в цілому в питанні розширення державної підтримки від одного відсотка ВВП країни. Це ті стратегічні цілі, яких ми маємо разом з вами досягати, тому що не буде фермера — не буде України», — підкреслив він.

А відкривав AGROSHOW Черкаський джазовий оркестр, який задав настрій усьому святу. Організатори — сестри Ірина та Валерія Ващенко, співвласниці компанії «Землероб», розповіли, що для них було великою честю започаткувати традицію святкування Всеукраїнського дня фермера на рідній Черкащині та щороку зустрічати тисячі аграріїв саме тут.

«В організацію ми вклали душу та креативний підхід. Хотілося передати атмосферу та зробити таку подію, щоб фермери відчули важливість їхньої тяжкої праці та підтримку з боку партнерів і простих жителів міста. Думаю, нам це цілком вдалося», — наголосили господині свята.

Фестиваль інновацій у рамках AGROSHOW став найбільшою в Україні виставкою обладнання, технологій точного землеробства, управління господарством та земельним банком. Спонсором фестивалю також виступила компанія TRIMBLE, яка представляє високоточні сільськогосподарські рішення для точного землеробства. Продукцію компанії можна було побачити на стенді дилера — АБА «Астра». На кожному стенді гості могли одержати подарунки, взяти участь у розіграшах та отримати кваліфіковану консультацію.

На відвідувачів, яких було до 7000 щодня, очікувала і насичена розважальна програма. Відбулося нагородження фермерських господарств 12 областей України — їм вручили дипломи та пам’ятні футболки зі слоганом заходу «ФЕРМЕРИ РУЛЯТЬ».

Читайте: Якою буде практика розгляду земельних спорів у господарських судах

Відзначила найкращих аграріїв у номінації «Амбасадор принципів розумної агрономії» і компанія — партнер виставки AGROSHOW — ALFA Smart Agro. Вони визначили дев’ять агровиробників-новаторів, які використовують інноваційні технології в управлінні та виробництві, й нагородили їх на головній сцені заходу.

За підтримки Асоціації фермерів та приватних землевласників України пройшли шалені тракторні перегони, в яких взяли участь фермерські господарства Черкаського району, відбулися заїзди поза класом навантажувача Manitou та всюдихода українського виробництва «Атлас». Подивитися на заїзди зібралися понад 1000 гостей, які вболівали за своїх фаворитів. Змагання проходили за першість у часі, подоланні перешкод, багнюки та паркуванні у «гараж».

Як підсумував голова Черкаської ОДА Олександр Скічко, співпраця з фермерськими господарствами — стратегічно важливий напрям для області. «Для Черкащини надзвичайно важливо, аби розвивався сільськогосподарський сектор, тому що там, де є фермер, на сьогодні є об’єднана територіальна громада. Є робота, є громади, які розвиваються. Там, де немає фермера, — немає робочих місць, і така громада поступово починає зникати. Ми готові змінювати підходи, ми готові допомагати і будемо робити все для того, щоб фермерство та сільське господарство розвивалися», — наголосив він.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, якою буде практика розгляду земельних спорів у господарських судах

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...