Події / Календар     02 жовтня 2019 14:44

AgroComplex 2019: нагородження найкращих виробників сільськогосподарської техніки

30 жовтня в рамках AgroComplex 2019 відбудеться агро-party з нагоди завершення аграрного сезону. Захід пройде за участі керівників національних машинобудівних, хімічних та інших ресурсних компаній, а також керівників аграрних підприємств.

Саме тут відбудеться нагородження компаній виробників сільськогосподарської техніки у номінації “Легенда вітчизняного машинобудування”. Команда AgroComplex 2019 розіграє спеціальні сертифікати зі знижкою на флагманські розробки національних виробників техніки. А справжнім сюрпризом вечора стане виступ зіркового гостя – переможця шоу Голос країни 2017, Олександра Клименка.

Крім того, Agroparty – це ще корисний нетворкінг- майданчик для налагодження бізнес-зв’язків, підвищення пізнаваності бренду, стимулювання продажів. Вже 30 жовтня, на вечірці можна зустріти майбутніх партнерів, зробити комерційну пропозицію, обмінятися корисним професійним бекграундом. А також, це чудова нагода поспілкуватися з однодумцями та колегами у неформальній обстановці.

Читайте: SUP Agro Day 2019: інновації, що забезпечать майбутнє України

Запрошуємо всіх, кому небайдуже майбутнє агробізнесу 29-31 жовтня у Міжнародний Виставковий Центр! Найкращі фахівці ринку, найкращі кейси, нові тренди – цьогоріч міжнародна виставка для агробізнесу AgroComplex 2019 буде вражати своїм масштабом та кількістю представлених заходів. Що стосується Agroparty – то це must visit для аграріїв. Що там казати, це місце,  де консолідується вся агроеліта.

Думаєте Ви вже бачили все, і на кінець агросезону нічому дивуватися? Welcome на AgroComplex 2019 це  унікальна можливість відкрити для себе новинки, інсайти, розробки, рішення, свіжі кейси та тренди від провідних аграрних компаній.

Безкоштовна реєстрація для відвідувачів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також