Події / Календар     10 лютого 2016 16:42

17 мая 2016 года. Agri Invest форум: “Украина. Создание новой инвестиционной стратегии”


123 Всеукраїнська аграрна рада представляє третій Agri Invest форум: “Україна: Створення нової інвестиційної стратегії», який відбудеться цього року в Ramada Encore Hotel, 17 травня, м. Київ.

Цей щорічний форум, організований Всеукраїнською аграрною радою та за підтримки ЄБРР, є чудовою платформою для встановлення 1000+ нових зв’язків з генеральними та фінансовими директорами середнього та великого агробізнесу, представниками комерційних та інвестиційних банків та фондів, політиками та представниками українського уряду, міжнародними фінансовими інститутами та провідними бізнес ЗМІ.

Одноденний Форум буде представлений в чотирьох панелях, пропонуючи дискусійний підхід навколо наступних питань:

  • Макроекономічний прогноз на 2016 рік;
  • Нові стратегії розвитку бізнесу від власників та генеральниї директорів кращих аграрних підприємств;
  • Джерела фінансування: банківське кредитування, товарні кредити, нові фінансові інструменти для середнього агробізнесу, програми фінансування для великого агробізнесу від приватних та інвестиційних фондів.

Серед спікерів Форуму будуть відомі економісти, успішні інвестори, урядовці та політики, які презентують стратегії розвитку та вдосконалення інвестиційного клімату України, тенденції агарних ринків, нові інвестиційні можливості та практичні поради в галузі аграрних інвестицій.

«Agri Invest Forum 2015 сьогодні як ніколи є дуже необхідною платформою для кожного учасника аграрного ринку України. Даний захід дає можливість почути та бути почутим в ключових питаннях та тенденціях розвитку, що стосуються агробізнесу України. Обмінюватись думками, об’єднуватися та рухатись в одному напрямку є стратегічною ціллю для кожного з нас в цей надзвичайно важливий для всієї країни час», – Віктор Пономаренко, ПроКредит Банк.

312Слідкуйте за інформацією на веб-сайті та на офіційній сторінці форуму в Facebook

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!