Новини / Політика     02 грудня 2019 17:28

Зміни клімату знищать Землю: французький астронавт звертається до світу ВІДЕО

Провівши в космосі 196 днів, французький астронавт Тома Песке, по-іншому поглянув на проблему захисту Землі від наслідків зміни клімату. Його проникливе звернення до людства змушує задуматися і спонукає до дій.

Про це йдеться у відеоролику, знятому ФАО.

Погляд на Землю з космосу змінив сприйняття Тома Песке важливості захисту планети від наслідків зміни клімату для забезпечення майбутньої продовольчої безпеки.

«Як би ви на неї не глянули, Земля – наш єдиний дім, якому загрожують зміни клімату», – наголошує Тома Песке.

Читайте: В Європі оголосили надзвичайний стан у сфері клімату й довкілля

«Мене звати Тома Песке, і я провів 196 днів у космосі. Це був приголомшливий досвід, що змінив моє життя. Будучи далеко від рідних, я хотів поділитися з ними всім, що я бачив.

Наша чудова планета дає нам все необхідне для того, щоб ми могли виробляти продовольство і жити здоровим життям. Але зміни клімату та екстремальні погодні явища загрожують усьому, наносячи збитки сільському господарству, залишаючи фермерів без засобів існування.

Щоденно 815 мільйонів людей лягають спати голодними, а ми продовжуємо викидати третину всіх продуктів харчування. Моя подорож у космос дозволила мені усвідомити більше – ми маємо об’єднатися і діяти зараз. У нас є лише одна планета, і кожна дія важлива!

Зробіть свій внесок у досягнення нульового голоду. Це вкрай важливо – вжити заходів із протидії змінам клімату для досягнення нульового голоду».

Landlord раніше повідомляв про те, що ФАО пропонує заходи для фермерів, які прагнуть забезпечити наявність продуктів для здорового раціону харчування і побудувати світ без голоду.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також