Новини / Політика     29 листопада 2019 08:58

В Європі оголосили надзвичайний стан у сфері клімату й довкілля

Обмежити глобальне потепління на рівні менше 1,5 °C – таку невідкладну мету поставлено перед урядами європейських країн: Європарламент оголосив надзвичайний стан у сфері клімату й довкілля в Європі та світі.

Про це повідомляє Європейська правда.

Рішення ухвалено на засіданні Європарламенту більшістю голосів (429 – за, 225 – проти). Цей крок зробив Європу першим континентом, який оголосив надзвичайну кліматичну й екологічну ситуацію.

Читайте: Турецька компанія інвестує $30 млн у будівництво СЕС на Дніпропетровщині

Також Європарламент ухвалив окрему резолюцію, в якій закликає ЄС якомога швидше представити стратегію досягнення кліматичної нейтральності, наголошуючи на необхідності включити в європейську зелену угоду мету скорочення викидів парникових газів на 55% до 2030 року.

Зазначається, що Єврокомісія вже запропонувала мету вийти нульові викиди до 2050 року, але оскільки Польща, Угорщина та Чехія виступають проти, то Європейська Рада й досі не схвалила цю стратегію.

Landlord раніше повідомляв про те, що цього літа низку європейських країн охопила рекордна спека: поля страждали від сильної посухи. У зв’язку з цим Єврокомісія запровадила додаткову допомогу агровиробникам, які зазнали збитків унаслідок несприятливих погодних умов.

Читайте також

Матеріали по темі