Новини / Логістика / Фінанси     23 вересня 2022 12:12

Зеленський закликав інвестувати у розширення технологій експорту


Україна надає інвесторам широке поле для вкладення грошей у різноманітні прибуткові проєкти. Серед них – інвестування в експорт.

Інвестування в український експорт може стати надприбутковим, запевнив президент України Володимир Зеленський на саміті філантропії Forbes 400.

Читайте також: Як обрати мінітрактор для сільськогосподарської діяльності

Так, в Україні можна інвестувати в експорт аграрної продукції, експорт енергетики, IT-сектор, переробну промисловість. Україна може надати значно більше інвестиційних можливостей, ніж та ж Росія. Окрім того, інвестиції в експорт – це крок до розвитку української економіки в умовах війни.

“Коли Росія заблокувала наші морські порти, експорт скоротився в рази. Бо зерно, соняшник та інша агросировина – це такий вантаж, логістику постачання якого дуже-дуже складно перебудувати. Великі обсяги можуть доправлятися зараз передусім морем. Треба більше інвестицій у розширення технологій експорту” – відзначив він.

Читайте також: В Миколаївській області продається елеваторний комплекс об’ємом зберігання 84 700 м 3

Нагадаємо, що обсяги експорту українського зерна з дунайських портів зросли у 3,2 раза. Так, у січні-серпні українські порти на Дунаї — Рені, Ізмаїл та Кілія — перевалили 3,4 млн тонн зерна.

Проєкти зі збільшення пропускної спроможності українських портів на Дунаї до 25 млн тонн вантажів на рік потребують до 200 млн доларів інвестицій.

АНТОН КОРЖ

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також