Новини    28 лютого 2023 13:19

Завод PepsiСo Україна відновив роботу на Миколаївщині


Компанія “PepsiСo Україна” відновила діяльність у Миколаївській області.

Про це розповів начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім телеканалу “Тернопіль 1”.

Він зазначив, що промисловість у регіоні відновлюється повільно. Близько 10% території області — 270 тис. га — заміновано або потребує обстеження. Через це бізнесу складно щось планувати.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

“Частина бізнесу була знищена, частина — релокована. Потрібен час та умови, зокрема й щодо ризиків, кредитування, щоб бізнес відновлювався. Але два великих підприємства вже почали працювати. Одне — PepsiCo, яке відновлює свій завод, інше — світовий лідер з експорту томатів”, — повідомив Віталій Кім.

Нагадаємо, у Снігурівці на Миколаївщині після вимушеної перерви в майже 11 місяців відновив роботу хлібзавод. Окупанти розікрали та пошкодили обладнання, лишили після себе уламки.

Читайте також: Збитки українського бізнесу за час війни сягнули 13 мільярдів доларів – KSE

На сьогодні повністю відновили роботу 54% компаній – членів Європейської бізнес асоціації (ЄБА), ще 46% – працюють з певними обмеженнями.

Міністерство економіки України пропонує скасувати 47% інструментів державного регулювання: дозволів, ліцензій, декларацій погоджень.

Через війну та частково – невизначеність перспектив реалізації податкової реформи в Україні темпи релокації підприємств за кордон значно перевищують показники внутрішнього переміщення.

Український бізнес оцінив податковий режим в Україні за період воєнного часу. Переважна кількість респондентів оцінила податкові умови ведення бізнесу як незадовільні.

Валерія Пепеля

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...