Новини    19 травня 2020 13:25

Завершено процедуру об’єднання трьох найбільших медових компаній України

Виробники меду створили нове об’єднання для отримання більш високих цін на продкут при просуванні його на світовий ринок 

Завершено процедуру об’єднання ТОВ «Органік Експорт» з ТОВ «Українська медова група» та ТОВ «Мед України» – найбільших медовий компаній України. Повідомляється, що нове об’єднання планує посилити свої позиції як на внутрішньому, так і зовнішніх ринках. Зокрема, невдовзі буде презентовано і новий медовий бренд.

Читайте: Гігантські шершні знищують популяцію бджіл у США 

Як відомо, Україна входить до ТОП-5 світових експортерів меду, причому виробниками задекларовано плани входження до трійки найбільших глобальних постачальників продукту. Цей «медовий вал» формується із тисяч та десятків тисяч струмочків із пасік різного розміру по всій території України. Специфіка формування цін на солодкий продукт передбачає зростання його вартості пропорційно до величини партії меду.

Відповідно, будь-яке об’єднання зусиль виробників та продавців меду може лише вітатися. В тому ж разі, якщо буде грамотно розкручено національний медовий бренд, можна буде говорити про отримання доданої вартості у порівнянні із традиційним продажем продукту.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про нову технологію механічного запилення рослин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...