Новини / Логістика     12 лютого 2019 10:11

Завершено найбільший за останні 11 років проект із днопоглиблення в порту Ізмаїл

На початку лютого у порту Ізмаїл було завершено роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Обсяг виконаних на замовлення Адміністрації морських портів робіт склав майже 190 тис куб м. Це найбільший проект з експлуатаційного днопоглиблення, реалізований у порту Ізмаїл за останні 11 років.

Проведене днопоглиблення дозволяє приймати усі судна, які можуть заходити та виходити до порту через глибоководний судновий хід Дунай-Чорне море, та обробляти їх біля причалів.

Роботи в Ізмаїлі виконувались із залученням румунської компанії “COMPLEX DELTA”.

«Вперше до процесу днопоглиблення в українському порту на Дунаї було залучено іноземну компанію, що стала переможцем відкритих конкурсних торгів, економія за якими склала 12% від очікуваної вартості або 3,8 млн грн. АМПУ і далі залишається відкритим для співробітництва з вітчизняними та міжнародними днопоглиблювальними компаніями та запрошує їх до участі у наших наступних тендерах», – прокоментував подію керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Реалізація проекту значно поліпшила можливості з прийому та обробки суден державною стивідорною компанією «Ізмаїльський морський торговельний порт», а також приватного портового оператора “Вілле форте Україна”, який розвиває у порту Ізмаїл термінал з перевалки скрапленого газу.

ЧитайтеНа Одещині за 40 млн грн планують збудувати завод з переробки соняшника та сої

Проведення робіт було розділено на чотири ділянки і виконувалось почергово з вересня 2018 до лютого 2019 року. Загальний обсяг вийнятого грунту складає 185 521, 8 куб. м.

У 2019 році Адміністрація морських портів України планує здійснювати експлуатаційне днопоглиблення у 7 морських портах: Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Чорноморськ, Миколаїв, Одеса, Херсон; та на 4 каналах: Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманський, Дністровсько-Лиманський, Херсонський морський. Продовжується реалізація двох масштабних проектів капітального днопоглиблення у портах Чорноморськ та Южний.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив склад наглядової ради АМПУ, до якої увійшли 3 іноземця та 4 українця.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також