Новини / Логістика     06 лютого 2019 18:30

3 іноземці та 4 українці – Кабмін затвердив склад наглядової ради АМПУ

Кабінет міністрів затвердив склад наглядової ради держпідприємства «Адміністрації морських портів України». До неї увійшло 3 іноземці та 4 українці. З них – 4 незалежні кандидати та 3 – представники від держави. Відбір здійснювала спеціальна державна Комісія та міжнародна компанія з пошуку і відбору керівного персоналу Boyden Ukraine.

Про це повідомляє ЦТС.

Членами наглядової ради АМПУ стали Вольфганг Хуртьєне (Німеччина), Ян ван Шоонховен (Нідерланди), Патрік Верховен (Бельгія), Юлія Клименко, Дмитро Барінов, Антон Ященко, Тарас Троцький.

Вольфганг Хуртьєне має досвід роботи в портовій галузі більше 30 років, з них 14 років займався проектами портового розвитку Гамбургу. Останні 2 роки працював над проектами Світового банку, пов’язаних з розвитком портової інфраструктури в різних країнах світу.

Ян ван Шоонховен брав участь у проектах Світового банку, пов’язаних з розвитком інфраструктури та державно-приватного партнерства. З 2015 року – старший радник з питань Міністерства інфраструктури та водного господарства Нідерландів.

Патрік Верховен понад 25 років займає посади в міжнародних портових організаціях. 13 років керував Європейською організацією морських портів.

ЧитайтеАМПУ завершила реконструкцію підхідного морського каналу в порту Чорноморськ

Дмитро Барінов в 2014-2017 рр. очолював Українське Дунайське пароплавство. З жовтня 2018 року – перший заступник голови Держслужби морського та річкового транспорту України.

Юлія Клименко – член наглядової ради Transparency International Ukraine та Центру економічної стратегії.

Антон Ященко – з 2016 р виконавчий директор Офісу реформ КМУ. До 2010 року займався проектами реструктуризації системи управління холдингу ДТЕК. Очолював аналітичний центр Bendukidze Free Market Center.

Тарас Троцький – останні п’ять років працює в Міністерстві інфраструктури України, очолював службу міністра, департамент забезпечення комунікацій і аналітичної роботи.

Як раніше повідомляв Landlord, у 2019 р. АМПУ проведе днопоглиблення у 8 морських портах та на внутрішніх водних шляхах України, зокрема з використанням власного флоту. Головні обсяги робіт заплановані в портах Маріуполя і Бердянська. Тендер на виконання оголошено через систему ProZorro.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також