Новини    04 червня 2023 14:47

Завдяки новій техніці Grain Alliance планує перевалити додатково 100 тис. тонн на рік

Нова техніка розширить можливості елеваторів перевантажувати зерно з різних транспортних засобів та організовувати постачання саме тим способом, який буде найбільш раціональним

Баришівська зернова компанія Grain Alliance разом з USAID реалізувала проєкт оновлення технічного парку. Зокрема компанії придбали три телескопічних навантажувачі і два потужних трактори для перевантаження зерна у біг-беги, повідомляє пресслужба компанії. Цей крок дозволить  наростити обсяги експорту різними можливими способами.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Як зауважила перша заступниця комерційного директора Баришівської зернової компанії Grain Alliance Людмила Урядова, користуючись з можливостей нової техніки, компанії вдасться збільшити обсяги перевезення зернових на елеваторах на 70 тисяч тонн  за сезон.

Крім цього, за умов обмежених потужностей зберігання, актуальним питанням цього року було можливість здійснення перевалки без залучення всього технологічного обладнання. Нова техніка розширить можливості елеваторів перевантажувати зерно з різних транспортних засобів та організовувати поставку саме тим способом, який буде найбільш раціональним. За нашим міркуванням компанія буде спроможна здійснити пряму перевалку додаткових 100 тис. тонн за рік,— пояснила Урядова.

Окрім перевантажувальної техніки “Пирятинський елеватор” у межах співпраці з USAID отримає 8 потужних генераторів, зауважив директор елеватора Олександр Гавриленко.

Він додав, що нова техніка покаже себе вже у новому сезоні. Залишається лише побажати їй довгої роботи, щоб без поломок і простоїв вона допомагала нашій компанії рухатися далі шляхом розвитку, наголосив Гавриленко.

Довідка: “Grain Alliance” (Баришівська зернова компанія) — компанія, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових та олійних культур, наданні послуг із приймання, первинної обробки та зберігання зерна, а також молочному тваринництві. 100% акцій української “Баришівської зернової компанії” належить шведській холдинговій компанії Grain Alliance. Земельний банк в Україні — 50 тис. га. На сьогодні компанія оперує 6-ма зерновими елеваторами потужністю понад 260 тис. т.

Нагадаємо, Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з трьома новими компаніями, щоб допомогти Україні подолати термінові та довгострокові проблеми експортної логістики, викликані повномасштабною війною росії проти України. Сукупні інвестиції USAID, Grain Alliance, “Кернел” і “Нібулон” перевищують 44 млн доларів та, за прогнозами, дозволять збільшити потужність транспортування зерна приблизно на 3,35 мільйона тонн на рік, що сприятиме розвитку економіки України та забезпечить постачання вкрай необхідного зерна на світовий ринок. Зокрема Grain Alliance придбає перевантажувальний склад у Словаччині, що включатиме будівництво силосів та закупівлю транспортного обладнання, зокрема, вантажівок та залізничних вагонів.

Торік Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) забезпечила перевалку понад 100 тис. т зерна на елеваторі в місті Чєрна-над-Тисою у Словаччині.

Також Баришівська зернова компанія Grain Alliance вже скоротила і буде далі скорочувати площі під соняшником, що допоможе і дотриматись науково обґрунтованої сівозміни, і оптимізувати процеси зберігання та відвантаження урожаю.

Grain Alliance (“Баришівська зернова компанія”) займається механізацією тваринницьких ферм.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...