Новини    04 березня 2022 08:26

Залишків продовольчої пшениці цілком достатньо для забезпечення продовольчої безпеки України

За прогнозним балансом попиту та пропозиції на 2021/2022 маркетинговий рік виробництво зерна, за попередніми даними Держстату, становить 85,7 млн тонн

Залишків продовольчої пшениці цілком достатньо для забезпечення продовольчої безпеки України. А саме – 3,7 млн тонн. Це майже річне споживання саме на продовольчі цілі. Про це повідомляє міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко у Telegram.

“​За прогнозним балансом попиту та пропозиції на 2021/2022 маркетинговий рік виробництво зерна, за попередніми даними Держстату, становить 85,7 млн тонн (у т.ч. пшениці – 30,1 млн тонн), і внутрішнє споживання на рівні 19 млн тонн (зокрема, пшениці – 7 млн тонн) буде повністю забезпечено за рахунок власного урожаю”, – йдеться в повідомленні.

Читайте: Воєнний стан. В Україні немає дефіциту продуктів

Зазначається, що водночас Мінагрополітики надходить інформація щодо недобросовісного ставлення деяких суб’єктів ринку зерна один до одного.

“Тому ми звернулися до всіх суб’єктів зернового ринку – виробників, зберігачів, переробників, експортерів та виробників хліба – з проханням зберігати спокій, проявляти взаємопорозуміння та взаємоповагу, суворо дотримуватися умов ведення бізнесу та етичної поведінки у цей складний для всіх час!”, – наголошує міністр.

Раніше Landlord повідомляв, що Путін оголосив війну Україні. Тим часом Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що країни Заходу дійшли згоди щодо відключення Росії від платіжної системи SWIFT і почали підготовку до впровадження цієї санкції. 

З початку російського вторгнення в Україну загинуло понад 2000 українців, за винятком військових, повідомляє ДСНС.

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...